“Jak mi to chybí”: Anna Julie Slováčková se pochlubila svými vzpomínkami z dovolených

25letá zpěvačka Anna Julie Slováčková se od začátku koronavirové pandemii nacházela v Česku, a žádnou dovolenou neměla. Stalo se to kvůli práci a hlavně kvůli rakovině prsou, kterou zpěvačka zvítězila.

Ve dnešní době se rozhodla na svém Instagramu pochlubit fotkami z dovolených, které před několika lety měla. Dnes se moc těší na rozvolnění opatření, protože vedle moře už moc dávno nebyla.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

“Jak si těch dovolených budeme teď ještě víc vážit a užívat si je totál naplno. I po té naší krásné zemi bude možnost jet bez stresu, Praha-Ostrava, osvobozující,” napsala pod sérii fotek zpěvačka.

Slováčková ve dnešní době hodně pracuje. Dokonce před pár týdny vydala své první sólo album. Přesně kvůli práci a opatřením proti koronaviru nemůže nikam odjet.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

Teď se moc těší na ukončení koronavirové pandemii. “Vždycky jsem říkala – nemůžu si dovolit někam odjet, mám moc práce a nemám na to čas. Tak příště, až tohle řeknu a bude možnost vyjet svobodně kamkoliv, tak si dám rovnou facku,” dodala Slováčková.

Mladé zpěvačce odpočinek v zahraničí a v rodném Česku moc chybí, kvůli tomu věří, že se v nejbližší době všechno ukončí a lidi zvládnou se znovu vrátit do normálního života. “Jak mi to chybí, ale to dáme,” ukončila zpěvačka.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ZPĚVAČKA KERNDLOVÁ ŘEKLA, CO SE STALO JEJÍ MAMINCE: KVŮLI HROZIVÉ DIAGNÓZE SE RODINĚ ZMĚNIL ŽIVOT

PŘIPOMINAME: KLUSOVI PO ŠESTI LETECH SPLNILI SVŮJ SEN: ZPĚVÁK TOMÁŠ KLUS S RODINOU SE NAKONEC PŘESTĚHOVALI DO VYSNĚNÉHO HNÍZDA

Share