Žena se rozhodla vystěhovat z domu manželovy rodiče: Co se stalo

S manželem jsme spolu už pět let. Dostalф jsem od své rodiny jednopokojový byt a nevadilo mi, že tam bydlí tchýně: byt stejně byl prázdný.

Nyní se však vše změnilo. Ukázalo se, že můj manžel měl milenku. A nyní už nechci, aby mi jeho příbuzní obsadili byt. Plánuji ho vyhnat z domu, aniž by on měl čas najít si nové bydlení. I když je to dost kruté.

Pár / Zdroj: jemchyjinka.ru

Už jsem tchyni řekla, ať se s manželem odstěhují z bytu. Tchyně se samozřejmě zděsila. Nemají kam jít: svůj starý dům už dávno prodali a za důchodu si pronajat bydlení není možné. Když už se jejich syn takto choval a zradil mě, už nemám vůči těmto lidem žádné závazky.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Všechny kamarádky mě podpořily. Podle nich je vybraná pomsta velmi důležitá a dokonce nabídli svou pomoc. Moje sestra mi nabídla, že najde někoho, kdo by mého manžela zmlátil. Ale je mi ho lito, tak jsem to nechala být.

Klíče / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Když jsem manželovi oznámila, že se s ním rozvedu a jeho rodinu vyhodím ze svého bytu, začal mě prosit, abych mu odpustila. Za koho mě vůbec bere? Proč bych mu měl odpouštět? Sám za to může. Nikomu nedovolím, aby se se ke mě takto choval.

Žena / Zdroj: jemchyjinka.ru

Vyhodila jsem jeho věci z okna a tchýni dala podmínku: musí mi za týden vyklidit byt. Ať teď poděkují svému synovi za tuto situaci. Je to konečné rozhodnutí.

Někdy se ptám sama sebe, jestli to nebylo moc kruté. Ale pak si na celou situaci vzpomenu a přestanu se trápit. Možná pro někoho vypadám jako zrůda, je mi to jedno.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MŮJ SYN TAKOVÉ PRARODIČE NEPOTŘEBUJE

PŘIPOMÍNÁME: JAK SE VYROVNAT S TÍM, KDYŽ MATKA MANŽELA CHODÍ K NÁM PĚTKRÁT DENNĚ

Share