“Já budu muset zase začít hubnout”: Marian Vojtko promluvil o dovolené, kterou strávil se svou krásnou partnerkou Helenou

Známý zpěvák Marian Vojtko se svou partnerkou Helenou se rozhodli, že navštíví Tatry, ve kterých poradně odpočinou. Marian byl v nich poprvé ve svém životě, ale svou dovolenou ve své rodné zemi si užil.

Marian Vojtko/Zdroj: instagram.com

Zpěvák na začátku dovolené navštívil Nízké Tatry, potom se svou partnerkou odjel i do aquaparku, který se nachází vedle Liptovského Mikuláše. Portálu Blesk prozradil, že se mu dovolená na Slovensku hodně líbila.

Marian Vojtko se svou partnerkou/Zdroj: tmr.sk

“Neustále jsme ochutnávali místní speciality, popíjeli slivovici a já budu muset znovu začít hubnout,” řekl známý zpěvák, který je moc rád, že odjel na tak krásnou dovolenou do Slovenska.

Podle jehož slov, Tatry se svou partnerkou mají rádi víc, než některé dovolené u moře. Zpěvák také řekl, že by moc chtěl se znovu vrátit do Tater během letošní letní sezóny, protože se mu tam hodně líbilo.

Marian Vojtko se svou partnerkou/Zdroj: tmr.sk

PSALI JSME: OBDIVOVAL HO I KAREL GOTT: JAK ŽIL LEGENDÁRNÍ ZPĚVÁK STANDA PROCHÁZKA

PŘIPOMINAME: DALIBOR JANDA SE POPRVÉ PO DLOUHÉ DOBĚ OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI: „TEĎ JE TO POPRVÉ, CO JSEM VYLEZL NA MALÉ PÓDIÁTKO,“ UVEDL ZPĚVÁK A DOKONCE I ZAZPÍVAL

Share