Jak zjistit vše o ženě: Stačí se pozorně podívat na ní, když spí

Možná to nevíte, ale tvář se ve snu hodně mění. Povím o tom na příkladu mé partnerky. Jedna moje přítelkyně, velmi efektní dívka, se v noci úplně měnila.

Rozluštění profilu přišlo zhruba po třech měsících. Když přítelkyně cítila, že jsem úplně v jejích rukou. V co jsme dělal, bylo to, že jsem jí musel něčím těšit a dělat vše, co ona si přála. A půl roku později jsem byl někdo jako asistent, sekretář, bankomat. Nějak to tak chytře zařídila, ani jsem si toho nevšiml. Ona nařizovala a já jsem plnil.

Spánek / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Ve finále jsme se rozešli. A mohl jsem si toho všeho ušetřit, když jsem se na ní podíval ve spánku. Byla to zcela jiná žena.

Vysvětlení mám jednoduché. Ve snu se přestáváme ovládat, naše tvář se stane skutečnou. Přestáváme se kontrolovat a naše tvář o nás říká pravdu. Někdy docela nepříjemná pravda.

Navíc u žen to je mnohem patrnější. Muži mají mnohem silnější svaly v obličeji, mohou ležet bez jakéhokoli výrazu a u žen jsou měkké, ohebné, dynamické. Spící žena je skutečná žena.

Spánek / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Všem mužům doporučuji, aby si v noci prohlíželi tváře svých nových přítelkyň. Všechno o ní pochopíte hned. A zároveň zkontrolujete své pocity.

Tady leží, celá rozcuchaná, sladká, vypadá jako šťastné dítě – jak se nezamilovat? Pokud má tvář bez stínu emocí, tato kamenná tvář je alarmujícím příznakem. Možná má plno botoxu na obličeji nebo možná je to naprosto bezcitný člověk.

Ale pokud spí se zkoseným obličejem, a že jí vlastní ani nepoznáte, že si chlap mysli: Panebože, kdo to je?, pak je lepší běžet od ní hned teď. Přímo v pyžamu. Je to nebezpečná žena, který vás rozhodně jen zklame.

Spánek / ilustrační foto / Zdroj: ukr.media

Holkám dal také radu. Požádejte své blízké, aby vás vyfotili ve snu. Mámu, sestru nebo kámošku. Jsem si jistý, že vám se výraz spícího obličeje nebude líbit.

Ano, podívaná může být děsivá. Takže na sobě musíme pracovat, krotit démony. Všechno se dá trénovat, včetně démonů, kteří vlastní vaši mimiku.

Spánek / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: “POTĚŠILA MĚ OBROVSKÁ NEZLOMNÁ VŮLE“: ALENA SCHILLEROVÁ PROZRADILA, ODKUD ČR DOSTANE PENÍZE NA UHRAZENÍ VEŘEJNÝCH ŠKOD PO TORNÁDU

PŘIPOMÍNÁME: TAJEMSTVÍ DLOUHOVĚKOSTÍ OD JAPONCŮ

Share