Ivana Jirešová otevřeně o vztahu s manželem: „Hledala jsem pomoc v dětských krizových centrech i u sociálních pracovnic“

Třiačtyřicetiletá česká televizní a divadelní herečka a zpěvačka Ivana Jirešová se v televizním pořadu Limuzína na Óčku odpověděla na otázky, tykající se její zemřelého manžela.

S českým novinářem, šéfredaktorem, vydavatelem, zakladatelem a designérem českých novin a časopisů Ondřejem Höppnerem, který v pětapadesáti letech zemřel, má herečka společnou dcerku.

Ondřej Höppner/Zdroj: extra.cz

Otec Sofii zemřel loni po polovině března. Jirešová svěřila, že to bylo pro ní opravdu obtížné období. Kromě špatného zdravotního stavu manžela, měl pár hádky ohledně dcery.

Herečka prozradila, že rozvod trval dlouho, protože se nemohl pár dohodnout ohledně opatrovnictví společné dcery.

Ondřej Höppner/Zdroj: extra.cz

“Smrtelným úderem pro mě byla exekuce na tříleté dítě,“ uvedla žena. Dodala, že důvod byl takový, že jednoho dne nepředala dceru jejímu tatínkovi exaktně v 16 hodin.

„Hledala jsem pomoc v dětských krizových centrech i u sociálních pracovnic,“ vzpomíná televizní a divadelní herečka.

Před tím, jak Höppner odešel do nebe, pravděpodobně cítil, že mu není dobře. A proto za manželkou přisel se omluvit. “Já už jsem mu odpustila dávno předtím,“ prozradila Ivana Jirešová.

ČTĚTE TAKÉ: „ŽE SE MI TOHLE STANE V MÝCH 55 LETECH, JSEM VŮBEC NETUŠILA“: PROČ SE LUCIE BÍLÁ POHÁDALA BĚHEM ROZHOVORU S ONDŘEJEM SOUKUPEM

PSALI JSME: „SYČÍM, MÁM TO VYDRŽET MINUTU. SOFČA SI MYSLÍ, ŽE JSEM SE ZBLÁZNILA“: IVANA JIREŠOVÁ PROZRADILA, JAK SE PILNĚ PŘIPRAVUJE NA NÁROČNOU ROLI

Share