Rakušan šel na záchod: Po nečekaném setkání s hadem musel muž odjet do nemocnice

V Rakousku muž se stal obětí krajty, když šel na záchod ve svém domě. V trubce toalety seděl velký albínský had, který se vrhl na měkkou kořist. Muž dokázal po události odejít s drobnými zraněními a zděšením, ale dojmy zůstaly dlouho.

Had/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ráno šel 65letý obyvatel rakouského Grazu na záchod ve svém bytě. Jakmile se muž posadil, pocítil vážné nepohodlí.

Had/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

V tu chvíli Rakušan skočil na nohy a všiml, že se na něj z toalety dívá 1,5metrový albínský krajta.

Had/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Majitel zavolal speciální službu, aby vytáhli hada z úkrytu. Jak se ukázalo později, byl to sousedův mazlíček, který zmizel z terária a schovával se v bytě staršího muže.

Had/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Rakušan zůstal s lehkými zraněními, ale jeho stav stále vyžadoval zásah lékařů. Ihned po události dorazil muž do nemocnice. Jak lékaři vysvětlili, krajty nejsou jedovaté, zatím ale je riziko, že had infikuje oběť nějakým druhem infekce.

Had/Zdroj: medialeaks.ru

Expert na plazy Werner Stangl novinářům řekl, že krajta poškozena nebyla. Had byl vrácen jeho majiteli, který o útěku zvířete ani nevěděl. Chlap má spoustu plazů: ve svém bytě chová 11 nejedovatých hadů a dokonce i gekona.

Nyní musí muži zjistit, jak se krajta dostala do dalšího bytu. Majitel hada byl navíc obviněn z ublížení na zdraví z nedbalosti.

ČTĚTE TAKÉ: VIDEO, KTERÉ DOJALO LIDI: LABRADOR SÁM PŘINESL DO BAZÉNU HADICI, ABY SE OCHLADIL VE VODĚ

PSALI JSME: ŽENA SE DOZVĚDĚLA, CO SKRÝVAJÍ KUCHYŇSKÉ HADRY A HOUBIČKY: JE MOŽNÉ Z NICH UVAŘIT POLÉVKU, KTERÁ SE ALE NEDÁ JÍST

Share