„Syčím, mám to vydržet minutu. Sofča si myslí, že jsem se zbláznila“: Ivana Jirešová prozradila, jak se pilně připravuje na náročnou roli

Skvěla herečka Ivana Jirešová nyní se připravuje na novou roli v muzikálu Robinson Crusoe. A tak Ivana musí kvůli této roli trvaně pracovat a cvičit.

Ivana Jirešová / Zdroj: super.cz

Hlavní věci, kterou Jirešová nyní musí trénovat je zpěv. Jak sama herečka se přiznává v rozhovoru pro portál super.cz, tak náročné zpívaní ještě nikdy předtím neměla.

Ivana Jirešová / Zdroj: super.cz

Ivana nyní navštěvuje muzikálovou zpěvačku Renatu Podlipskou, která jí pomáhá se vypořádat s tímto dost náročným úkolem. Herečka také dodala, že nyní musí být v dobré kondici před každým představením.

Ivana Jirešová / Zdroj: Instagram

Renata Podlipská naučila Jirešovou jednu techniku, kterou ta muže trénovat i doma. Tak herečka musí po dobu jedné minuty syčet, čímž často děsí svou dceru. Herečce to však přijde velmi legrační.

Ivana Jirešová / Zdroj: Instagram

„Doma mám speciální cvičení, syčím, mám to vydržet minutu. Sofča si myslí, že jsem se zbláznila, je to legrace,“ v rozhovoru pro výše zmíněný portál řekla herečka.

Ivana Jirešová se svou dcerkou / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: „BYL TO BOJ O PŘEŽITÍ“: KATEŘINA BROŽOVÁ PROMLUVILA O TĚŽKÝCH OBDOBÍCH SVÉHO ŽIVOTA, KDY CHTĚLA HLEDAT I POMOC ODBORNÍKŮ

PŘIPOMÍNÁME: “RÁDA MLUVÍM O TOM, CO UŽ JE HOTOVÉ“: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROMLUVILA O PLÁNECH DO BUDOUCNA

Share