Inzerát roku: Nevěsta zaplatí 1 000 $ tomu, kdo na svatbě zkrotí tchyni

Nevěsta rozesmála internet vtipným inzerátem. Už ji unavují neustálé výtky, že je připravena zaplatit tisíc dolarů člověku, který může na svatbě odvrátit tchyni.

Svatba/Zdroj: life.24tv.ua

Inzerát se stal extrémně populární na zábavním portálu Reddit. Lidé obdivují odvahu nevěsty.
“Ahoj! Hledám někoho, kdo by domluvil na svatební rande s moji tchyni od pátečního večera do sobotní noci na svatbě v údolí Hudson v srpnu. Potřebuje neustálou pozornost a péči. Pravděpodobně bude oblečená v bílém a pokusí se vytvořit malá dramata. Vaším úkolem je jen ji odvrátit a uvolnit napětí. Za dva dny a snadno vyděláte 1 000 dolarů,“ napsala žena v inzerátu.

Inzerát/Zdroj: life.24tv.ua

Nevěsta dokonce vytvořila seznam osobních rysů, které jsou pro tuto práci nezbytné. Musíte být dobrým společník při rozhovoru, umět uhasit konflikty, dobře tančit a mít zkušenosti s komunikací s narcisy. Ideální kandidát: muž od 40 do 60 let.

Ženy/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Novomanželé jsou dokonce připraveni poskytnout uchazeči o tuto práci další informace, seznam témat pro konverzaci, hotelový pokoj, stravu a náhradu cestovních výdajů. Uživatelé Redditu se tímto oznámením divoce pobavili.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Když jsem to četla, okamžitě jsem myslela na svého manžela. Dokonale řeší obtížné situace. Po celou dobu musí jednat s mojí šílenou matkou. A je to zdarma!“ napsala jedna žena.

PSALI JSME: NEVĚSTA ŽÁDALA HOSTY, ABY NA SVATBĚ UMYLI NÁDOBÍ: PROČ O TO ŽÁDALA

ČTĚTE TAKÉ: TAKOVOU SITUACI NA SVATBĚ BY NECHTĚLI ZAŽÍT: DÍVKA CHTĚLA BÝT NEJKRÁSNĚJŠÍ NA SVATBĚ, ALE TROCHU SE TO NEPOVEDLO A JEJÍ OBLEČENÍ NENÍ DŮVOD PRO HRDOST

Share