Takovou situaci na svatbě by nechtěli zažít: Dívka chtěla být nejkrásnější na svatbě, ale trochu se to nepovedlo a její oblečení není důvod pro hrdost

Uživatelka TikToku Lisa s nickem lisalovesrandom řekla lidem o nepříjemné situaci, která se jí stala na jedné ze svateb, kde byla hostem. Její přítel byl svědek na svatbě svého kamaráda a ona také chtěla vypadat pěkně na svatbě.

Nepříjemná situace na svatbě / Zdroj: medialeaks.ru

Dívka si dlouho vybírala vhodné oblečení a nakonec se zastavila u středně dlouhých růžových šatů, které jí připadaly dost skromné, ale zároveň krásné. V té době Lisa věděla, že na oslavu není obvyklé nosit bílé oblečení, protože tato barva je vhodná jen pro nevěstu na svatbě.

S čistým svědomím šla dívka na tu samou svatbu a myslela si, že udělala dobrou volbu, dokud neviděla družičky. Ke svému zděšení dívka pochopila, že všechny přítelkyně jsou oblečeny v šatech stejné barvy jako ona.

Nepříjemná situace na svatbě / Zdroj: medialeaks.ru

Dívka neupřesnila, zda jí za to na svatbě vynadali, ale přiznala, že takovou situaci na své svatbě by nechtěla zažít.

Nepříjemná situace na svatbě / Zdroj: medialeaks.ru

Současně je lisalovesrandom přesvědčena, že takové nuance, jako je barva oblečení družiček, musí novomanželé předem dohodnout, aby se hosté nedostali do takové nepříjemné situace. Kromě toho, jak Líza upřesnila, obvykle organizátoři oslav označují na pozvánkách povolené barvy pro oblečení.

Nepříjemná situace na svatbě / Zdroj: medialeaks.ru

Diváci, kteří se dívali na video, sdíleli rozpaky Lisy, ale rozhodli se, že dívka by se neměla obviňovat z té situace, protože nevěsta sama neoznačila v pozvánkách barvu oblečení svých družiček.

https://www.tiktok.com/@lisalovesrandom/video/6972233050226773253?lang=ru-RU&is_copy_url=0&is_from_webapp=v1&sender_device=pc&sender_web_id=6879506602097952262

PSALI JSME: BĚŽEL AŽ DO NEMOCNICE: MUŽ MUSEL BÝT HOSPITALIZOVÁN SANITKOU, ALE PSOVI JET NEBYLO POVOLENO

PŘIPOMÍNÁME: MÁMA VYPADÁ TAK MLADĚ, ŽE TO ANI NEDÁVÁ SMYSL: OTÁZKOU ZŮSTÁVÁ, JAK TATO SLEČNA MŮŽE MÍT 18LETOU DCERU

Share