Žena oslavila 100. narozeniny a odhalila tajemství své dlouhověkosti

13. června jedna z obyvatelek Barbadosu oslavila 100 let. Dáma poskytla rozsáhlý rozhovor novinářům a řekla, jaké je tajemství její dlouhověkosti.

Tento neobvyklý příběh široce osvětlil jeden místní deník. Své sté narozeniny oslavila Lottie Jermaine Bishop v kruhu přátel a příbuzných. Gratulací k narozeninám bylo mnoho. Lottie telefonicky kontaktovala guvernérka ostrova Sandra Mason.

Žena oslavila 100 narozeniny / Zdroj: syl.ru

Pracovníci tisku představili i stručný životopis ženy. Až do roku 1961 pracovala paní jako sanitářka v jedné z místních nemocnic. Později však Lottie opustila práci a plně se věnovala dětem. Do práce už se nevrátila.

Starý člověk / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Dáma se přiznala, že dosáhla takových skvělých výsledků díky lásce k přírodním produktům.

Dlouhověká žena během rozhovoru poznamenala, že preferuje jíst slané ryby, batát, knedlíky, těstoviny a brambory.

Lidem, kteří usilují o dlouhověkost, žena doporučila také jíst častěji zelené banány a sladkou kukuřici. Zcela vynechat z jídelníčku maso podle ženy není potřeba, ale celkově Lotti požádala lidi, aby minimalizovali množství konzumovaných potravin tohoto typu.

Žena oslavila 100 narozeniny / Zdroj: syl.ru

Ale tím se popis tajemství dlouhověkosti neomezil. Lotti má dojem, že neustálé aktivitě a práci v domácnosti mají svůj podíl na její dlouhověkostí. Během rozhovoru s pracovníky tisku dáma požádala novináře, aby pečlivě prohlédli její obydlí. Žena přiznala, že většinu prací v domě dělala sama.

Žena oslavila 100 narozeniny / Zdroj: syl.ru

PSALI JSME: BRATR A SESTRA JSOU VYSOKÉ JAKO DVOUPATROVÝ AUTOBUS: JAK VYPADAJÍ SOUROZENCI

PŘIPOMÍNÁME: METEOROLOGOVÉ VARUJÍ: DO ČESKA PŘIJDE TROPICKÉ POČASÍ

Share