Ilona Csáková bude kandidovat do Sněmovny: bude na kandidátce v Jihomoravském kraji za Volný blok

Poslanec Lubomír Volný se připravuje na nadcházející volby do Sněmovny. Tak například za Volný blok v Jihomoravském kraji bude kandidovat Zpěvačka Ilona Csáková. Tuto informaci potvrdila Jana Volfová, předsedkyně strany. Informuje o tom iDNES.cz.

Ilona Csáková / Zdroj: youtube.com

S touto politickou silou má zpěvačka částečně podobné názory. Ilona Csáková a Lubomír Volný už v minulosti společně vystupovali proti opatřením, která zavedla vláda v boji proti koronaviru.

Zpěvačka tvrdí, že nepopírá skutečnost, že pro některé lidi může být koronavirus vážnou nemocí. Je však proti povinnému očkování nebo testování dětí ve školách.

Ilona Csáková / Zdroj: youtube.com

„Každý má právo na svůj názor,“ řekla Ilona Csáková. Dodala, že s nařízeními kabinetu nesouhlasí a označila je za nesmyslné. Vysvětlila také, že je nesouhlasná i proto, že takové nesouhlasné lidi systematicky likvidují.

Kromě Ilony Csákové bude v Jihomoravském kraji kandidovat také hudebník a zpěvák Roman Horký. Strana zatím nerozhodla, kdo z nich bude první na kandidátce.

Jana Bobošíková / Zdroj: youtube.com

Další známou osobností, která bude kandidovat do Sněmovny za Volný blok, bude moderátorka a novinářka Jana Bobošíková. Kandidovat bude v Praze.

Volný blok a Dělnická strana sociální spravedlnosti budou kandidovat společně. Chtějí tak získat více hlasů a jejich šance se zvyšují. Někteří politologové vnímají tyto politické síly jako radikální.

Lubomír Volný / Zdroj: youtube.com

Lubomír Volný se do Sněmovny dostal v roce 2017, tehdy kandidoval za SPD. Politologové také označovali SPD Tomia Okamury jako radikální politickou sílu, nyní ji však vnímají jako umírněnější.

PSALI JSME: „DOJALI JSTE MNE A ROZPLAKALI“: VDOVU KARLA GOTTA DOSTALA PRVNÍ REAKCE NA AUTOBIOGRAFII MANŽELA

PŘIPOMÍNÁME: “MINIMUM JE NA STO DVACETI TISÍCÍCH”: MARTIN MAXA PROZRADIL, ČÍM V DNEŠNÍ DOBĚ VYDĚLÁVÁ SPOUSTU PENĚZ

Share