“Minimum je na sto dvaceti tisících”: Martin Maxa prozradil, čím v dnešní době vydělává spoustu peněz

Známý zpěvák Martin Maxa kvůli koronavirové pandemii nikde dlouho nevystupoval, ale peníze stále měl. Martin má obrovský majetek nejen díky svému úžasnému hlasu, ale i díky malování, které ho dost dobře živí.

Martin Maxa/Zdroj: instagram.com

Portálu Blesk prozradil, jaké obrazy maluje a kolik přibližně stojí. Podle jehož slov, při malování používá dost náročnou techniku, kterou dělají v ČR jen dva malíře, kvůli čemuž jeho obrazy jsou velmi drahé.

“Minimum je na sto dvaceti tisících,” řekl zmíněnému portálu zpěvák, které své obrazy prodává většinou do zahraničí. Nejvíc obrazů u Martina koupili lidi z Německa.

Obraz Martina Maxy/Zdroj: blesk.cz

Jeden obraz ale u něj koupila i jedná žena z Česka, což ho dost překvapilo. Malířstvím Martin se zabývá už dlouhá léta, ale jen před několika týdny dostal zakázku v rodném Česku.

Martin Maxa/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: CO SLÍBIL IVANĚ GOTTOVÉ JEJÍ MANŽEL PŘED ODCHODEM: VDOVA PO LEGENDÁRNÍM ZPĚVÁKOVI PROMLUVILA O VYDÁNÍ KNIHY A TAKÉ O SVÝCH DCERÁCH

PŘIPOMINAME: MAKHMUD MURADOV PROMLUVIL O ÚDAJNÉM ROZCHODU SE ZPĚVAČKOU MONIKOU BAGÁROVOU: SPORTOVEC ŘEKL, JAK JEJICH VZTAH NYNÍ FUNGUJE

Share