Hned dvě divadelní scény chtějí, aby poslední rozloučení s Libuši Šafránkovou proběhlo u nich

Známá herečka Libuše Šafránková zemřela ve středu 9. června, a už dnes se řeší její poslední rozloučení, které bude probíhat veřejně. Plánování ale překvapivě se stalo velmi náročným, protože uspořádat rozloučení chtějí hned dvě divadelní scény v Praze.

Libuše Šafránková/Zdroj: youtube.com

Souboj probíhá mezi Činoherním a Národním divadlem, protože v nichž herečka před lety hrála. Oba divadla už oslovili rodinu známé herečky přes ministerstvo kultury.

Ředitel Činoherního divadla portálu Blesk sdílel, že by moc chtěl, aby se všichni naposledy rozloučili s hereckou v jeho divadle, protože hrála v něm celých osmnáct let.

Libuše Šafránková/Zdroj: youtube.com

Ředitel Národního divadla také promluvil o tom, že momentálně komunikuje s ministerstvem kultury, a moc by chtěl, aby poslední rozloučení proběhlo v jeho divadle.

Podle ministerstva kultury, podmínky veřejného rozloučení ve dnešní době řeší rodina Šafránkové, která žádnou informaci o rozloučení nesdílela.

Libuše Šafránková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: BYLI JEDNÍM Z NEJSTABILNĚJŠÍCH HVĚZDNÝCH PÁRŮ V ČESKU: V JAKÝCH FILMECH SI SPOLU ZAHRÁLI LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ A JOSEF ABRHÁM

PŘIPOMINAME: LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ JAKO BY VŮBEC NESTÁRLA: JAK SE MĚNIL VZHLED ZNÁMÉ HEREČKY BĚHEM JEJÍ DLOUHOLETÉ KARIÉRY

Share