Při stěhování za chlapem dívka vyhodila do popelnice psa, jako nepotřebou věc: Jak vše dopadlo

Tento příběh se stal v Pensylvánii. Dívka měla psa, ale příliš se o něj nestarala, pes si žil sám. Hubený, zarostlý, dívka ho dokonce krmila nepravidelně, a jak měla dobrou náladu.

Uplynulo několik měsíců, přítel ji nabídl, aby se nastěhovala k němu. Dívka se chystala přestěhovat do jiného kraje. A tak ona přebrala věci: co vzít s sebou, co darovala a co vyhodit. Mezi věcmi na vyhození byl i pes.

Vyhozený pes / Zdroj: optim1stka.ru

No a co, přece nebude psa brát se sebou? Spolu s dalšími odpadky se pejsek ocitl na dně popelnice. Favi se nemohl dostat ven, ležel na dně popelnice s dalšími věcmi. Neměl tam ani kapku vody, ani žádné jídlo. Byla to jistá smrt.

Jako zázrakem se řidič popelářského vozu rozhodl nahlédnout dovnitř popelnice a byl v šoku. Jeho práce je dost specifická, všechno už viděl. Ale objevit živou bytost v takovém stavu, to ještě neviděl. Nathan opatrně vytáhl zvíře, dal vodu a pak se podělil svou večeři.

Ve veterinární klinice byli také v šoku: roztomilý choulostivý pes si to nezasloužil. Pes byl vyčerpaný hladem, ale pamatoval si na slušné chování. Jedl velmi opatrně a byl vděčný za péči.

Vyhozený pes / Zdroj: optim1stka.ru

Favi měl štěstí: lékařka, která se o něj starala, se rozhodla, že si ho nechá u sebe. Vyléčila ho, vykrmila a dala mu spoustu lásky. Pes také velmi miluje novou paní. Díky čipu se našla bývalá majitelka, ta půjde před soud. Zajímalo by nás, jestli její přítel s ní zůstane, až se dozví, co ta udělala?

PSALI JSME: HNED DVĚ DIVADELNÍ SCÉNY CHTĚJÍ, ABY POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ S LIBUŠI ŠAFRÁNKOVOU PROBĚHLO U NICH

PŘIPOMÍNÁME: FOTOGRAFIE ŽEN, KTERÉ SE SNAŽÍ BÝT V TRENDU A RADIKÁLNĚ SI MĚNI SVŮJ VZHLED: FOTOGRAFIE PŘED A PO PROMĚNĚ

Share