Byli jedním z nejstabilnějších hvězdných párů v Česku: V jakých filmech si spolu zahráli Libuše Šafránková a Josef Abrhám

Libuše Šafránková podlehla vážně nemoci 9. května, což moc zasáhlo všechny její blízké. Nejvíc to trápilo jejího manžela Josefa Abrháma, který byl s Libuši spolu od roku 1976.

Byli jedním z nejstabilnějších hvězdných párů v České republice, které byli spolu nejen v domácnosti, ale i na filmové a divadelní scéně. Portál Stars24 dnes sdílel, v jakých filmech a seriálech si známý pár spolu zahrál.

Libuše Šafránková /Zdroj: youtube.com

Nejznámějším filmem, ve kterém se spolu objevili byl Vrchní, prchni, ve kterém si zahráli roli manželů Vránových. Dalším populárním filmem byl Jára Cimrman ležící, spící, který zrežíroval Ladislav Smoljak, a scénář k němu napsal Zdeněk Svěrák.

Libuše Šafránková /Zdroj: youtube.com

Spolu Libuše a Josef byli i v televizi, v inscenaci Jak je důležité míti Filipa. Také si zahráli i v seriálu Náhrdelník a také ve známé pohádce Kouzla Kralů. Poslední léta svého života Libuše nikde nehrála, a naposledy se natáčela v roce 2014 ve filmu Jak jsme hráli čáru.

Libuše Šafránková a Josef Abrhám/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “MŮJ DŮM, MŮJ HRAD”: KDE ŽILA LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ PŘED ODCHODEM DO HVĚZDNÉHO NEBE

PŘIPOMINAME: “NAVÁZALI JSME KONTAKT S RODINOU”: MINISTERSTVO KULTURY PROMLUVILO O POSLEDNÍM ROZLOUČENÍ S LIBUŠI ŠAFRÁNKOVOU

Share