“Navázali jsme kontakt s rodinou”: Ministerstvo kultury promluvilo o posledním rozloučení s Libuši Šafránkovou

Libuše Šafránková byla jednou z nejtalentovanějších hereček v České republice, která podlehla vážné nemoci 9. června. Všechny fanoušky a kolegy Libuši její smrt hodně zasáhla, kvůli čemuž Ministerstvo kultury už plánuje s ní veřejné rozloučení.

Libuše Šafránková se svým manželem Josefem/Zdroj: youtube.com

Podle portálu Super, všichni fanoušci budou mít možnost se naposledy rozloučit se známou herečkou. Zmíněnému portálu napsala tisková mluvčí Ministerstva kultury, která uvedla, že rozloučení proběhne tak, jak bude přát rodina slavné herečky.

Libuše Šafránková/Zdroj: youtube.com

“Navázali jsme kontakt s rodinou paní Šafránkové,” uvedla mluvčí. Podle jejich slov, detaily rozloučení Ministerstvo kultury zveřejní později, protože se s rodinou herečky ještě upřesňují podmínky rozloučení.

Mluvčí také uvedla, že pohřeb se státními poctami nebude, protože rodina Libuše by toho nechtěla. Fanoušky taková zprava moc potěšila, protože všichni její příznivci by chtěli jí vzdát hold.

Libuše Šafránková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “PO ČASE JSEM POCHOPILA, ŽE TO BYLI LIDI, KTEŘÍ K SOBĚ PATŘILI ”: NAĎA URBÁNKOVÁ PROMLUVILA, JAKÝ VZTAH MĚLA S LIBUŠI ŠAFRÁNKOVOU

PŘIPOMINAME: “MŮJ DŮM, MŮJ HRAD”: KDE ŽILA LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ PŘED ODCHODEM DO HVĚZDNÉHO NEBE

Share