Hana Zagorová promluvila o svém zdravotním stavu: Jak na tom zpěvačka je

Zpěvačka Hana Zagorová už delší dobu nevystupuje. Důvodem jsou zdravotní problémy, lékaři jí doporučili, aby koncerty dočasně zrušila. Potřebuje klid, aby se mohla zotavit. Nedávno prozradila, jak se teď cítí. Píše o tom web Stars24.cz.

Zpěvačka byla nedávno hospitalizována a nějaký čas strávila v nemocnici. O ni se postarali zdravotníci Ústavu hematologie a krevní transfuze.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

O víkendu už se ale vrátila domů, o tom na sociálních sítích napsal její manžel, zpěvák Štefan Margita.

Hana Zagorová byla spokojená, že se o ni lékaři a zdravotnický personál dobře starali. Pochválila je a byla jim velmi vděčná.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Má určité zdravotní problémy, které souvisejí s krví i se zády. To ji trápí už delší dobu.

Nechtěla by proto fanouškům lhát a říkat jim, že za chvíli pro ně bude moci znovu zpívat na pódiu. Chce být upřímná, podle ní se situace zlepšuje, ale ještě potřebuje čas.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

„Kdybych chtěla lhát, tak řeknu, že je všechno výborné a senzační a můžu zítra udělat koncert. Tak to ale ještě není. Bojuju a je to čím dál lepší,“ řekla pořadu ShowTime Hana Zagorová.

PSALI JSME: „Z TOHO JSEM BYLA NESVÁ“: EVA BUREŠOVÁ A PŘEMEK FOREJT NATÁČELI KLIP. HEREČKA SE DOKONCE STYDĚLA

PŘIPOMÍNÁME: ANNA SLOVÁČKOVÁ ZVEŘEJNILA FOTKY Z PLÁŽE A UKÁZALA SVOU POSTAVU: ZPĚVAČKA CHCE INSPIROVAT DALŠÍ ŽENY A PROZRADILA, ČÍM NAHRAZUJE DIETY

Share