„Z toho jsem byla nesvá“: Eva Burešová a Přemek Forejt natáčeli klip. Herečka se dokonce styděla

Zpěvačka a herečka Eva Burešová ztvárnila mnoho rolí a měla spoustu milostných scén. Spolu se svým přítelem Přemkem Forejtem natáčeli videoklip k písni Žena z oceli. Při natáčení se herečka dokonce styděla. Píše o tom server Super.cz.

Pro ni to bylo velmi neobvyklé, protože tentokrát hrála před kamerami spolu se svým partnerem. Vysvětlila, že při natáčení klipu nemusela předstírat lásku.

Když hraje v seriálech, je pro ni už obvyklé, že je kolem ní několik kamer a že plní roli. Ví, že je to hra a že to není její skutečný vztah.

Eva Burešová a Přemek Forejt / Zdroj: FTV Prima, Super.cz

Tentokrát však byla situace úplně jiná. „Ale že někdo točí mou opravdovou lásku, když se líbáme, hladíme, z toho jsem byla nesvá,“ řekla Eva Burešová.

Režisérem videoklipu byl hudebník a zpěvák Václav Noid Bárta, který také složil hudbu. Text napsala jeho přítelkyně Eliška Grabcová.

Eva Burešová a Přemek Forejt / Zdroj: FTV Prima, Super.cz

Snímky z natáčení klipu již byly zveřejněny. Šéfkuchař měl během natáčení na sobě rytířský kostým. Takový rytířský vzhled se mu líbil.

„Lehce si představuji, jak bych v tom asi chodil po Václaváku,“ řekl Přemek Forejt. Zdá se, že byla to pro něj zajímavá zkušenost.

PSALI JSME: MISS FRANCIE 2022 SE UKÁZALA BEZ MAKE-UPU: JAK VYPADÁ NEJKRÁSNĚJŠÍ FRANCOUZKA

PŘIPOMÍNÁME: LEOŠ MAREŠ UKÁZAL PRVNÍ SPOLEČNOU FOTKU S MANŽELKOU MONIKOU: MANŽELÉ JSOU SPOLU UŽ 7 LET

Share