Anna Slováčková zveřejnila fotky z pláže a ukázala svou postavu: zpěvačka chce inspirovat další ženy a prozradila, čím nahrazuje diety

Herečka Anna Julie Slováčková nepatří k těm, kdo bude používat filtry pro své fotografie a má spíše ráda přirozenost. Umělkyně také není fanynkou diet a jiných metodik a zbytečná kila shazuje pohybem. Nyní svým příznivcům ukázala fotky pouze v plavkách. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Slováčková hodně přibrala po úspěšné léčbě rakoviny. Kvůli častým pobytům v nemocnici nemohla se hýbat a kilogramy šly rychle nahoru.

Anna Slováčková / Zdroj: youtube.com

Teď se ale rozhodla předvést pouze v plavkách ,aby tím zvedla sebevědomí ostatním ženám, kteří mají pár těch kilo navíc.

Zpěvačka uvedla, že si fotky influencerek, kteří vypadají ideálně nejsou opravdové a je to pouze póza. Anna tvrdí, že není jediná, kdo si to myslí a fotkami v plavkách chtěla inspirovat ostatní, aby se za svou postavu nikdy nestyděly.

Anička zdůraznila, že se musíme o své tělo starat nejen fyzicky, ale také psychicky. Každý si prý musí najít balanc mezi sportem, zdravou výživou a tím, na co máte chuť.

„Mít se rád je jediná cesta k tomu, jak být se sebou spokojený,“ prohlásila herečka a dodala, že drastické diety jsou zbytečné a soustředit se musíme na sportu, přírodě a úsměvu, který je tou nejsilnější zbraní krásy.

Anna Julie Slováčková / Zdroj: youtube.com

Hudebnice také promluvila o vydaném novém videoklipu. Písničku Slováčkové napsal Petr Harazim a je podle ní o tom, že člověk může procestovat celý svět, ale nakonec stejně pochopí, že doma je nejlépe.

PSALI JSME: VLAĎKA ERBOVÁ SE POCHLUBILA SVOU KRÁSNOU DCEROU: MODELKA PROMLUVILA, KOLIK ČASU TRÁVÍ S DĚTMI

PŘIPOMÍNÁME: LEOŠ MAREŠ UKÁZAL PRVNÍ SPOLEČNOU FOTKU S MANŽELKOU MONIKOU: MANŽELÉ JSOU SPOLU UŽ 7 LET

Share