„Foťte se před Penamem“ : Starostka z malé obce dala košem Schillerové a další ministryní za ANO

Pozornost veřejnosti upoutala starostka Mladých Buků Lucie Potůčková, která uvedla, že odmítá návštěvu ministryň Kláry Dostalové a Aleny Schillerové. Dvojice plánovala focení ve škole, která byla rekonstruována z evropských fondů. Ministryně Dostálová prohlásila, že Potůčková vybrala politický boj místo rozvoje své obce. Informuje o tom CNN Prima NEWS.

Starostka napsala, že ministryně chtěli přijet „blejsknout se“. Škola ale dle její slov byla přestavěna díky Evropské unii a obec vše zařídila sama. Proto děkovat budou jenom EU.

Lucie Potůčková / Zdroj: youtube.com

Lucie Potůčková proto doporučila Schillerové a Dostálové, aby se vyfotili před pekárnou, která spadá do svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše.

„Foťte se před Penamem,“ doporučila starostka malé obce ministryním a dodala, že škola je v létě zamčená.

Na příspěvek na sociálních sítích reagovalo mnoho lidí a mezi nimi i primátor Prahy Zdeněk Hřib. Ten poznamenal, že starostka byla aspoň předem upozorněná, protože Babiš to v Praze nedělá a během pracovní doby hraje předvolební ping pong.

Alena Schillerová / Zdroj: youtube.com

Potůčková se účastní říjnových voleb do Parlamentu právě v koalici Pirátů a STAN. Je na sedmém místě kandidátky na Královéhradecku.

Ministryně Dostálová podiveně uvedla, že před rokem Potůčková byla vděčná za pomoc, ale nyní spolupráci vyměnila za politický boj.

Klára Dostálová / Zdroj: youtube.com

Na přestavby školy bylo utraceno téměř 35 milionů korun a z toho 29,5 milionu činila dotace Evropské unie.

PSALI JSME: PO DOVOLENÉ JE DOMINIK FERI ZPĚT V ČR: PROČ A KDE ODPOČÍVAL EXPOSLANEC

PŘIPOMÍNÁME: „NEMŮŽE VLÁDA PODMÍNIT SVOBODNÝ ŽIVOT OBČANŮ TESTY, KTERÉ SI BUDOU SAMI HRADIT“: OPOZICI SE NELÍBÍ VOJTĚCHŮV PLÁN, ŽE OD PODZIMU SI LIDÉ BUDOU MUSET ZA PREVENTIVNÍ TESTY PLATIT SAMI

Share