Ivana Gottová prozradila, jak se s Mistrem dala dohromady: vdova uvedla, o jakých detailech Karel Gott napsal ve své autobiografii

Ivana Gottová ukončila mlčení a poskytla rozhovor, ve kterém promluvila o seznámení s Mistrem a o jejich velké lásce. Tu jím velká část veřejnosti nevěřila kvůli velkému věkovému rozdílu. Vdova ale prozradila, že se spřízněné duše prostě poznají, i když pro někoho to chvílí trvá. Píše o tom web extra.cz.

Karel Gott a Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

Mimo jiné manželka zesnulého Karla Gotta v prvním rozhovoru za poslední léta promluvila i o autobiografii zpěváka.

Ivana řekla, že o Karlu Gottovi věděla již od dětství, protože se jeho písně hrály všude kolem. „Utírala jsem prach a zpívala si s „Kájou“ – Pojď, půjdem’ na zem hledat démanty…“ uvedla vdova s tím, že si ani nemohla představit, že Mistr bude jednou její manželem.

Ivana Gottová/Zdroj: youtube.com

Rozdíl ve věku překonali a dali se společně dohromady. Pár se snažil nevnímat, cosi myslí ostatní a měli svou hlavu.

„Spřízněné duše se prostě poznají, i když si někdy jedna na tu druhou musí chvíli počkat,“ řekla Ivana a dodala, že věří v setkání po životě.

Ivana, Karel, Charlotte, Nelly Gottovi / Zdroj: youtube.com

Vdova si myslí, že Karel dokázal ukončit všechno, co chtěl a pro fanoušky připravil dárek, který bude o něm navždy připomínat. I když kniha byla už dokončená, stejně přidával některé zajímavosti a pořad ji doplňoval. Dělal to i několik týdnů před smrtí.

V autobiografii Gott promluvil o nemoci, odchodu rodičů a dalších soukromých záležitostech. Odhalil tak svá slabá místa, což by dříve nikdy neudělal.

PSALI JSME: SPEKULACE KOLEM ROZCHODU MONIKY BAGÁROVÉ A MAKHMUDA MURADOVA: JAK TO SKUTEČNĚ MAJÍ, ŘEKLA SESTRA ZPĚVAČKY

PŘIPOMÍNÁME: „KDYŽ JSEM TO OZNÁMILA DCERÁM, SMÁLY SE TOMU A ŘÍKALY, ŽE JSEM SE ZBLÁZNILA“: DCERY BÁRY BASIKOVÉ BYLY PŘEKVAPENÉ, CO JEJICH MAMINKA UDĚLALA

Share