Dospělý syn požaduje, abychom mu koupili byt: Ale já a můj manžel na to nemáme peníze

Jmenuji se Valentina, je mi 42 let, můj manžel Honza má 46 let. Bydlíme v bytě 2+1. Už máme dospělého syna, Maximovi je 24 let. Vystudoval univerzitu a již pracuje. Ale žije s námi.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nedávno nám řekl, že chce žít zvlášť. Prý je už dospělý! Ale požaduje, abychom mu koupili byt my, rodiče. A na to nemáme peníze.

Muž/Zdroj: newsposter24.com

Maxim tedy říká, že nechce žít v pronajatém bytě. A on sám si nemůže vydělat peníze na koupě bytu. S manželem jsme celý život pracovali. Neměli jsme obrovské příjmy, ale svému synovi nic neodmítli. Má svůj vlastní pokoj. Může k sobě přivést přátele a dívku.

Muž/Zdroj: newsposter24.com

Ale chce žít zvlášť. Prý chce být zcela svobodný. Jelikož nemáme peníze na to, abychom synovi koupili samostatný byt, požaduje, abychom prodali náš byt a koupili dvě garsonky: jednu pro sebe a druhou pro něj.

Muž/Zdroj: newsposter24.com

Snažili jsme se mu vysvětlit, že to tak nefunguje: na koupi dvou bytů nebude dostatek peněz. Pro našeho syna jsme již udělali vše, co jsme mohli. A nyní se netrápí výčitkami svědomí poté, co pojmenoval nás žebráky. Maxim nás velmi urazil.

Muž/Zdroj: newsposter24.com

Pokud si myslí, že je tak chytrý, nech zkusí si vydělat vlastní peníze a nevyžadovat je od nás. Nechceme ho vyhodit. A pokud chce svobodu, nech si vydělává na svůj vlastní životní prostor.

ČTĚTE TAKÉ: KDYŽ OTEC UVIDĚL SVOU NOVOROZENOU DCERKU, NEMOHL UVĚŘIT SVÝM OČÍM: BYL TO HLAVNÍ DŮKAZ, ŽE HO MANŽELKA PODVEDLA

PSALI JSME: OTEC ZAPLATIL ALIMENTY MINCEMI, ALE ZŘEJMĚ DOST ŠPATNĚ ZNAL SVOU DCERU: DÍVKA VŠE OTOČILA TAK, ŽE SE TÁTA MUSEL ČERVENAT

Share