Miloš Zeman okomentoval kauzu Dominika Feriho: „Můj postoj k tomuto se velmi blíží názoru Karla Schwarzenberga“

Hlava státu Miloš Zeman se zastal exposlance Dominika Feriho v jeho kauze, když ho několik žen veřejně obvinilo ze sexuálního obtěžování. Podle něj má stejný názor jako jeho bývalý soupeř v prezidentských volbách Karel Schwarzenberg. Kníže před časem při této příležitosti řekl, že je normální, když chlap chce být s dívkou v posteli. Píše o tom CNN Prima News.

Prezident poskytl rozhovor pro MF DNES. Řekl, že o hlouposti nemá zájem, podle jeho názoru je tento případ také hloupost. Dodal, že sice často nesouhlasí s Karlem Schwarzenbergem, ale tentokrát myslí téměř stejně.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

„Můj postoj k tomuto údajnému sexuálnímu skandálu se velmi blíží názoru Karla Schwarzenberga,“ uvedl Miloš Zeman pro MF DNES.

Čestný člen TOP 09 Karel Schwarzenberg před více než měsícem uvedl, že o špatném chování Dominika Feriho do té doby nic neslyšel. Navíc podle jeho názoru, pokud chlap chce být v posteli s dívkou, pak to bylo vždy normální.

Karel Schwarzenberg / Zdroj: youtube.com

Ne všichni ale s takovými jeho výroky souhlasili, včetně jeho spolustraníků. Podle některých to bylo nehorázné. Například podnikatel Ondřej Kania prohlásil, že pokud se kníže za své výroky neomluví, hodlá stranu opustit.

Dominik Feri se za své nevhodné chování v některých situacích omluvil, nicméně obvinění ze sexuálního obtěžování a násilí popírá. Hodlá se bránit soudní cestou.

Dominik Feri / Zdroj: youtube.com

Přesto se rozhodl rezignovat na poslanecký mandát a také opustil stranu TOP 09 a nebude kandidovat ve volbách do Sněmovny.

Policie nyní případ prověřuje, nicméně je známo, že zatím nebyl nikdo obviněn. Zatímco probíhá vyšetřování, policisté nemají právo zveřejňovat žádné informace, takže podrobnosti nejsou známy.

PSALI JSME: PRYMULA PROMLUVIL O ZÁVAŽNOSTI DELTA VARIANTY KORONAVIRU: ODBORNÍK UVEDL, ŽE DALŠÍ VELKÁ VLNA NÁM NEHROZÍ

PŘIPOMÍNÁME: “KDYŽ BAREVNÝ, TAK BAREVNÝ“: SVŮDNÁ MODELKA HANA MAŠLÍKOVÁ SE ODVÁŽILA NA RAZANTNÍ ZMĚNU VZHLEDU

Share