Hvězdné maminky se chlubí: Čí děti donesly domů školní vysvědčení s jedničky

Poslední školní rok byl moc zkomplikovaný tím, že se v České Republice působila infekční nemoc covid-19. Kvůli nákaze vláda omezovala sociální kontakty nejen pro pracující, ale i pro studující, i když nejmenší.

Však ale už je po školním roku a některé hvězdné maminky se rozhodly pochlubit jak jejich milované děti ukončily tento náročný školní rok.

Tak například Ornella Koktová ukázala vysvědčení syna Quentina. Na sociálních sítích žena ukázala jak její syn jde pro svoje první vysvědčení.

Pod snímkem napsala, že má nadějí, že stejné známky, jedničky, dostane syn i další rok. “Doufám, že svojí paní učitelku uvidíš častěji než tento školní rok!“ dodala.

Slovenská kráska Silvia Kucherenko, kterou proslavilo množství plastik, také se pochlubila vysvědčením syna Alexandra. „Alexander vysvědčení. Pyšná máma i výborná třídní učitelka,“ napsala na své sociální stránce.

Eva Decastelo patří už víc jak deset let mezi moderátorskou špičku v České republice, stíhá ale být i nejlepší mámou, protože její dcerka ukázala také perfektní známky. Byla proto odměněná návštěvou kadeřnictví.

Česká modelka, Česká Miss 2009 a moderátorka Iveta Vítová čeká na své druhé miminko, ale stíhá kontrolovat vyučovací proces starší dcerky Anetky. „Naše jedničky a odměna! Gratuluji všem,“ popsala svůj snímek s dcerou.

ČTĚTE TAKÉ: „ONO JE TO JEDNODUCHÉ“: EVA DECASTELO UVEDLA RECEPT NA ŠŤASTNÉ MANŽELSTVÍ A POCHUBILA SE SNÍMKEM S MANŽELEM

PSALI JSME: NAPOSLEDY MODEROVALA NA NOVĚ V PÁTEK: PROČ IVETA VÍTOVÁ ODCHÁZÍ Z TELEVIZNÍCH NOVIN

Share