Otec zaplatil alimenty mincemi, ale zřejmě dost špatně znal svou dceru: Dívka vše otočila tak, že se táta musel červenat

Avery Sanfordové z Virginie v květnu 2021 se splnilo 18 let. Otec a matka dívky jsou již dlouho rozvedeni, ale muž se náhle objevil v den narozenin dcery.

Avery Sanfordová / Zdroj: medialeaks.ru

Je pravda, že ne pogratulovat svému dítěti k plnoletosti. Před jejím domem vysypal obrovskou hromadu centů. Celková částka dělala 1047 dolarů (skoro 22 tisíc korun).

Otec se tak rozhodl provést poslední platbu alimentů. Dívka byla nepříjemně překvapena otcovým činem, ale rozhodla se: ani takový čin nezkazí radostný den. Když muž odjel, oslavenkyně s maminkou sebrali drobné do kontejneru.

Avery Sanfordová dostala posledný výplati alimentu od otce mincemi / Zdroj: medialeaks.ru

“ Táta přijel k našemu domu a vyhodil peníze. Máma vyšla ven a zeptala se, co dělá. Odpověděl, že šlo o poslední výplatu alimentů.“

Sanford si však vymyslela, co s penězi. Poté, co byly všechny mince shromážděny, dívka je darovala do centra pomoci obětem domácího násilí Safe Harbor. Její čin navíc motivoval i další občany, kteří na účet organizace převedli 5000 dolarů (skoro 105 tisíc korun).

Avery Sanfordová / Zdroj: medialeaks.ru

„Je to neuvěřitelné. Lidé říkají, že nám darují peníze na počest Avery a maminky,“ řekla novinářům Kathy Hysterová, výkonná ředitelka Safe Harbor.

Averyina matka oznámila exmanželův čin na policii. Strážníci ho vyzvali k rozhovoru a vysvětlili mu, proč by neměl svůj čin neopakovat. Muž se ke všemu přiznal a uznal, že se choval ošklivě a podlehl emocím.

PSALI JSME: JAK VYPADÁ SÜMBÜHL-AHA Z „VELKOLEPÉHO STOLETÍ“ BEZ KOSTÝMU EUNUCHA HARÉMU

PŘIPOMÍNÁME: SYN SE DIVIL PODIVNÉ CHUTÍ LISTŮM SALÁTU: KDYŽ ZJISTIL, CO SNĚDL SPOLU SE SALÁTEM, ZTRATIL CHUŤ K JÍDLU NA CELÝ DEN

Share