Doležalová odpověděla na kritiku svých kolegyň: co vzkázala herečka Nikol Štíbrové

Marie Doležalová reagovala na kritiku, která se na ní strhla za výroky na sociálních sítích o mužích. Do herečky se například pustily Nikol Štíbrová, Hana Vágnerivá či Eva Holubová. Informuje o tom web extra.cz.

Doležalová po tvrdé kritice uvedla, že tato debata nemá konec a je smířená s tím, že pro někoho již navždy bude „šovinistickou pipinou“. Herečka to schytala i do slavných kolegyň.

„To, co zvládne ženská, by chlap nikdy nezvládl. Myslí jenom na jedno. No, jo, prostě chlap,“ napsala na Instagramu herečka s tím, že muži jsou většinou podváděči nebo mamani.

Marie pokračovala a uvedla, že muži také potkávají různé zlatokopky či hysterky. Doležalová dodala, že muži jsou lepší, než ženy a je to těžké přiznat.

Marie Doležalová / Zdroj: youtube.com

Na tento její příspěvek negativně reagovali další ženy. Musela jim proto odpovědět.

„Uf, z takových genderových předsudků se mi tedy kroutí palce u nohou,“ prohlásila Nikol Štíbrová.

Doležalová se rozhodla nakonec bránit a napsala, že nikdy nechtěla patřit k lidem, kteří se budou zabývat genderovými korektnosti. Mimo jiné reagovala právě i na příspěvek Nikol Štíbrové.

Nakonec Doležalová přiznala, že se pustila do tématu, které vyžaduje podrobnější diskuzi a svůj příspěvek označila za „výkřik pociťák“.

Nikol Štíbrová/Zdroj: youtube.com

Nesouhlasila s Doležalovou ani její kolegyně Hana Vágnerová, která řekla, že Marie měla na mužích hledat hezké věci, jako například to, že dokážou být kamarádem na celý život a můžeme se od nich mnohému naučit.

PSALI JSME: “KONEČNĚ SE ZASE NĚCO DĚJE“: KAM HEREČKA HANKA VAGNEROVÁ VYRAZILA PO UVOLNĚNÍ OPATŘENÍ

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE GELEMOVÁ PO ROZCHODU S MUZIKANTEM: NA JAKOU DALŠÍ VELKOU ŽIVOTNÍ ZMĚNU SE ROZHODLA ŽENA

Share