Lucie Gelemová po rozchodu s muzikantem: Na jakou další velkou životní změnu se rozhodla žena

Lucie Gelemová je moderní tuzemska malířka svérázných autorských děl a se ve třiadvaceti letech přestěhovala do Londýna, kde studovala na umělecké škole.

Mladá a krásná Gelemová dlouhou dobu byla po boku muzikanta Felixe Slováčka, o čemž se dlouho spekulovalo, ale nakonec to sama umělkyně potvrdila.

Nicméně se pár rozhodl od sebe odejít a již přibližně měsíc milenci nejsou. Po rozchodu klarinetista a saxofonista se často chlubí tím, že se nenudí, ale naopak tráví čas s dalšími mladými ženy.

Gelemová ale to má trochu jinak. „Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách,“ svěřila žena s tím, že se tam chce znovu odstěhovat. Přidala, že s dirigentem po sedmi letech života zůstanou kamarádit.

Nejzajímavější věc je, že Gelemová se odhodlala zakončit se svou prací na Pražském hradě. O tom informuje na svých webových stránkách portál super.cz.

Několik radikálních změn po sobě pravděpodobně umělkyně potřebovala, a nyní bude mít možnost svůj život zařadit tak, jak toho sama si přeje.

ČTĚTE TAKÉ: PO ROZCHODU S GELEMOVOU SE NENUDÍ: FELIX SLOVÁČEK STRÁVIL VÍKEND VE SPOLEČNOSTI PŮVABNÉ BLONDÝNKY

PSALI JSME: “JÁ TO PO DLOUHÝ DOBĚ V TÝHLE SKVADŘE KONEČNĚ CÍTÍM“: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O PROSTŘEDÍ, KDE SE CÍTÍ NEJPOHODLNĚJI

Share