Do nebe nečekaně odešel hudebník Radan Dolejš: kolegové z kapely Patrola Šlapeto uvedli, co mohlo být příčinou

I když se tomu nechce věřit, ve věku 57 let zemřel hudebník a dramaturg České televize Radan Dolejš. Dlouhodobě měl zdravotní problémy, ale jeho odchod nikdo nečekal. Ještě pře několika hodinami vtipkoval na internetu a byl spoluautorem předávání cen Trilobit na ČT Art. Píše o tom web blesk.cz.

Radan Dolejš / Zdroj: youtube.com

V neděli smutnou zprávu sdělila zpěvačka a kamarádka kapelníka legendárního souboru Patrola Šlapeto Eva Borská. Následně to potvrdil i další člen kapely Karel Hoza.

Ten uvedl, že se měli oba s Dolejšem sejít, ale ten neotevíral a muž zavolal policii, která našla hudebníka mrtvého. Dle slov Hozy jeho kolegovi se před tím špatně dýchalo.

Radan Dolejš / Zdroj: youtube.com

V neděli při tom Dolejš ještě na sociálních sítích vtipkoval. V poslední době totiž zhubl o desítky kilogramů. Způsobila to údajně cukrovka.

Zdravotní potíže dramaturga ČT doprovázely dlouhodobě a dokonce mu hrozila amputace chodidla po operaci nohy a upadnutí do kómatu.

Radan Dolejš byl autorem několika knih a pracoval pro televizi Nova, Prima či Českou televizi. Kromě toho připravil scénáře pro mnoho koncertů včetně oslav 70. narozeni Karla Gotta.

PSALI JSME: PROČ LELA CETEROVÁ SE NEVYJADŘUJE O KRIZI VE VZTAHU S KARLOSEM VELMOLOU

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA RAMBA SE NEDÁVNO STALA DVOJNÁSOBNOU MAMINKOU: HEREČKA PROZRADILA POHLAVÍ SVÉHO DÍTĚTE I JEHO JMÉNO

Share