Tereza Ramba se nedávno stala dvojnásobnou maminkou: herečka prozradila pohlaví svého dítěte i jeho jméno

Herečka Tereza Ramba nedávno porodila druhé dítě. Nejdřív nechtěla prozradit pohlaví dítěte, ale teď už se netají tím, že se jí narodila dcera. Na svých sociálních sítích zveřejnila první společnou fotografii. Informuje o tom CNN Prima News.

Na Instagramu napsala velký příspěvek o svých dětech. Nedávno porodila dceru a nyní je dvojnásobnou maminkou.

Tereza Ramba / Zdroj: youtube.com

„Cítila jsem, že je to holka. Jako u Slunce jsem od prvního dne věděla, že ve mě roste život a že to bude kluk,“ uvedla Tereza Ramba.

Když porodila svého prvního potomka, často ho oslovovala jako Slunce, například to říkala na internetu nebo v rozhovorech.

Tereza Ramba / Zdroj: youtube.com

Herečce a jejímu manželovi tanečníkovi Matyáši Rambovi se před dvěma lety narodil syn. Rodiče pro něj vybrali jméno Mikuláš.

Své dceři říká hvězdička. Původně si pro dceru vybrali jméno Teodora. Když se ale holčička narodila, dali jí rodiče jméno Mira.

Tereza Ramba a Matyáš Ramba / Zdroj: youtube.com

Tereza Ramba je jednou z těch žen, které nechtějí moc mluvit o osobním životě své rodiny. Například o narození syna informovala fanoušky až po několika měsících.

PSALI JSME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROMLUVILA, PROČ NECHCE MLUVIT O SVÉM SOUKROMÍ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

PŘIPOMÍNÁME: “NA PROCHÁZCE V TÉ NEJMILEJŠÍ SPOLEČNOSTI”: DARA ROLINS SE POCHLUBILA ROZTOMILÝM VIDEEM S PAVLEM NEDVĚDEM A DCEROU

Share