Dívka trpěla anorexií 10 let a vážila jako dítě: Ale přibrala a má inspirativní Instagram

Britce Connie Inglisové se podařilo zotavit se z anorexie a přibrat na váze poté, co byla hospitalizována na pokraji života a smrti. Před třemi lety vážila dívka stejně jako pětileté dítě, ale dokázala se dát dohromady a nyní vede blog, který se může stát skutečným motivátorem pro všechny pacienty s anorexií.

Connie Inglis je studentkou na University of the Arts v Anglii. Nyní je jí 23 let, ale téměř 10 z nich Connie bojovala s anorexií. Dívka byla během nemoci třikrát hospitalizována. Její nemoc nespočívala jen v hubenosti, ale také v hlubokých psychologických problémech. Na Instagramu studentka píše, že na začátku roku 2016 strávila šest měsíců v nemocnici.

Dívka byla propuštěna, jakmile se její váha vrátila k normálu, ale stále ji ovládaly smutné myšlenky a dívka se pokusila vzít si život zastavením jídla. Pokus o sebevraždu byl naštěstí neúspěšný. Tehdy se Connie obrátila na sociální sítě a začala pozorovat ty lidi, kteří se po anorexii pokoušeli obnovit svůj život.

“Začátkem loňského roku jsem byla podle zákona o duševním zdraví šest měsíců v nemocnici na pokraji života a smrti. Když byla moje váha v pořádku, byla jsem propuštěna a úplně jsem to vzdala. Snažila jsem se vzít si život. A když to nefungovalo, zkusila jsem jediné, co mě napadlo… Připojila jsem se ke komunitě na Instagramu,“ uvedla dívka. Connie našla podporu u zaměstnanců britské charity pro poruchy příjmu potravy. Dívka začala hledat mír a sama se rozhodla sponzorovat pomoc lidem, kteří se potýkají s anorexií.

Dívka začala svou cestu k uzdravení tím, že předvedla svou postavu zveřejněním svých fotografii v otevřených šatech na sociálních sítích. Poté po dlouhou dobu fotografovala každé ze svých jídel a přidávala k fotografiím motivační titulky. Až v této fázi jejího zotavení mohla Connie jít se svým otcem do restaurace.

Studentka po dlouhou dobu odmítala jíst na veřejnosti. Dívka se obávala toho, co by řekli ostatní, kdyby její tvář byla při žvýkání se změnila. Se začátkem jejího zotavování se nejen exotické pokrmy, ale také jednoduchá čokoláda nebo pizza staly velkým objevem chuťových preferencí.

Zároveň poznamenává, že dříve ona již měla normální váhu, ale tím anorexie nekončila. Byla Connie sužována nepříjemnými myšlenkami na její vzhled, tělo, jídlo. Dívka ujišťuje, že na obou fotografiích má stejnou váhu, ale na fotografii vlevo je jí 13 let a pokračuje v divokém boji se svou nemocí.

Connie Inglis/Zdroj: instagram

Nyní Inglis odvážně publikuje své fotografie v jakékoli formě, pomáhá ostatním lidem pochopit, že štíhlost zdobí dívku a ploché břicho není klíčem k úspěchu.

Dnes je má její stránka na Instagramu přes 87 tisíc sledujících. Je naplněna nejen slovy o potřebě bojovat proti nemoci, ale také fotografiemi samotné dívky, která od zveřejnění svého prvního příspěvku znatelně přibrala.

ČTĚTE TAKÉ: „UŽ MÁŠ 35 LET A STÁLE NEJSOU DĚTI ANI MANŽELKA“: MATKA BYLA PŘEKVAPENÁ, KDYŽ SLYŠELA ODPOVĚĎ SVÉHO SYNA

PSALI JSME: KDYŽ JI MANŽEL OPUSTIL KVŮLI JINÉ, ŽENA ZHUBLA A ZKRÁSNĚLA: TEĎ JI CHCE ZPĚT

Share