„Jsem otec na sto deset procent“: trojnásobný tatínek Rey Koranteng promluvil o dětech a že by se nebránil čtvrtému potomkovi

Před více než 20 lety Rey Koranteng začínal svou kariéru a nyní je již známým moderátorem. Už je trojnásobným otcem dcer, i když plánoval jen tu střední. Ale kvůli nejmladší dceři dokonce obětoval svůj koníček. Píše o tom server sedmicka.tyden.cz.

Od dětství měl rád letadla, dokonce lepil modely letadel, to byla jeho vášeň. Pak měl touhu stát se pilotem. Sice nepracuje jako pilot, ale svůj sen si přesto splnil.

Rey Koranteng / Zdroj: youtube.com

Jeho kamarád byl pilot vrtulníku a jednou se rozhodl vzít ho s sebou na letiště. Tehdy se Rey Koranteng zkusil, co je létání, a od té doby se to stalo jeho koníčkem.

Kvůli své nejmladší dceři ale výrazně omezil svůj koníček. Teď prý létá jen příležitostně a je k tomu několik důvodů, řekl to pro Český rozhlas.

Rey Koranteng / Zdroj: youtube.com

Podle svých slov má nyní hodně práce, navíc je nyní těžké období a po narození třetí dcery věnuje hodně času rodině. „Tak jsem otec na sto deset procent,“ uvedl Rey Koranteng.

Jeho nejstarší dcera se jmenuje Vanessa a je jí už 25 let. Nyní žije v jiné zemi, takže se s rodiči vídá málo a její otec říká, že tato doba velmi rychle utekla.

Rey Koranteng / Zdroj: youtube.com

Druhá dcera se jmenuje Sofia a je jí 14 let a nejmladší se jmenuje Leontýna, narodila se v roce 2015. Proto řekl, že čas opět rychle uteče a jeho dcery se stanou dospělými, a tak se rozhodl, že si období otcovství více užije.

Podle něj s vnoučaty to už bude něco jiného. Přiznal také, že by se nebránil čtvrtému dítěti, ale jeho manželka Monika má jiný názor.

Rey Koranteng / Zdroj: youtube.com

Známý moderátor prozradil i to, že s manželkou plánovali jen druhou dceru. Také podle něj je nikdy nenapadlo, že by se jim měl narodit chlapeček.

„Když jsme se dozvěděli, že čekáme třetího potomka, což tedy pro nás bylo překvapení, tak jsem si říkal, ať je to holka, protože já měl všechno pro holky,“ řekl Rey Koranteng.

PSALI JSME: LUCIE BORHYOVÁ SE POCHLUBILA FOTO Z DOVOLENÉ U MOŘE: FANOUŠCI OBDIVUJÍ JEJÍ VZHLED

PŘIPOMÍNÁME: NIKOL ŠTÍBROVOU KRITIZUJÍ NA INSTAGRAMU: POUŽILA FILTR, DÍKY KTERÉMU VYPADALA LÉPE

Share