„Už máš 35 let a stále nejsou děti ani manželka“: Matka byla překvapená, když slyšela odpověď svého syna

Minulý týden jsem se došla na návštěvu za svoji tchyni s malým synem. Její kamarádka z dětství Nina byla také tam. Žena byla celý den strávila s synem Janem. «Asi nebudu mít možnost hlídat svá vnoučata,“ řekla smutně Nina.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nina porodila Jana, když jí bylo více než 30 let. Žena synovi dopřávala všechno. Manžel zemřel, když byl Jan velmi malý. Nina vychovala chlapce sama a pracovala hned na dvou místech zároveň.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Když Jan oslavil 35 let, Nina se rozhodla zeptat, zda se dočká na svá vnoučata? Jan klidně odpověděl: „Nikdy.“ Její syn naznačil, že za to může výchova matky, že z něj udělala infantilní osobu. „Jsem zvyklý žít v pohodlně. Žádná dívka nebude chtít stát mi matkou,“ řekl muž.

Žena se synem/Zdroj: topfakty.com

Jan také dodal, že v postatě mu všechno vyhovuje a pro cizího člověka se nebude měnit. „Nepotřebuji nikoho jiného než tebe,“ dodal Jan. «Nedokázala jsem v něm vychovat to nejdůležitější: být mužem!“ přiznala se nám Nina.

ČTĚTE TAKÉ: FARMAŘ VYPRÁVÍ, ŽE Z OBYČEJNÉ KOSTIČKY SE NEDÁ VYPĚSTOVAT CHUTNÉ AVOKÁDO: ČÍM TO JE A JAK TEDY PĚSTOVAT SPRÁVNĚ

PSALI JSME: DÍVKA SE ZAČALA ZAJÍMAT O PLASTIKU, ABY POTĚŠILA SVÉHO MILOVANÉHO: JEJÍ FOTOGRAFII PŘED TRANSFORMACÍ OHROMILI LIDI

Share