Dívce se líbil účes, dokud se neotočila: Když se viděla zezadu, popadla kleště

Aby vědět pravdu, někdy se musíme dívat na věci z jiného úhlu. To ví i dívka z Anglie, které se její nový účes líbil. Když účes uviděla zezadu, byla šokovaná.

Prodlužování vlasů/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Mali Ratcliffe, 23letá obyvatelka Staffordshire, která pracuje v hypotečním odvětví, navštívila kosmetický salon a byla tak vystrašená z výsledku, že odmítla opustit dům.

Dívka se objednala u kadeřníka, aby provedla prodloužení vlasů a prodloužila její přirozené kudrlinky až o 50 centimetrů.

Když odbornice dokončila práci, shromáždila Mali vlasy do ohonu a aby ta neviděla výsledek zezadu. Klientka rozhodla to neřešit – zaplatila kadeřníkovi 150 liber (cca 4500kč), což je moc i pro Velkou Británii.

Mali Ratcliffe/Zdroj: medialeaks.ru

“Když skončila, kadeřnice mi neukázala zadní část vlasů. Dala vlasy dohromady. Můj přítel mě potkal. Chlapci si takové maličkosti obvykle nevšimnou, ale okamžitě mi řekl, že něco není v pořádku. Teprve když jsem se vrátila domů, uvědomila jsem si, jak špatně vypadají,“ řekla Mali.
Při pohledu zezadu byla Mali rozrušená. Byl to nejen vzhled vlasů (mezi umělými prameny byly velké mezery), ale také kvalita materiálu.

“Byla jsem rozrušená. To nebyla kvalita, o které odbornice mluvila, protože to nebyly ani vlasy. Přírodní vlasy byly smíchány se syntetickými vlasy. Prostě jsem nemohla uvěřit, co se stalo s mými vlasy,“ říká dívka.

Mali Ratcliffe/Zdroj: medialeaks.ru

Mali začala chodit do práce a točila cop do drdolu. To však nezachránilo skutečnost, že granule, na které byly vlasy připevněny, trčily u kořenů. Jak se ukázalo, namísto mikrokapslí použila kadeřnice prameny s velkými spojovacími prostředky, které by mohly vyhovovat pouze klientovi s bujnějšími vlasy.

O týden později to Mali rozhodla změnit a požádala kamarádku, aby vzala kleště a odstranila nové prameny z její hlavy – nástroj umožňuje rozdrtit kapsle a oddělit kadeře. Bolelo to, ale její vlasy byly zpět téměř normální.

Mali Ratcliffe/Zdroj: medialeaks.ru

“Poslal jsem pár fotek jiné kadeřnici a ona mi rezervovala termín, abych to změnit. Celkově jsem utratil 500 liber [skoro 17000kč],“ říká Mali.

ČTĚTE TAKÉ: KADEŘNICE DĚLÁ KLIENTKÁM NOVÉ ÚČESY A PŘEVRACÍ JEJICH OBRAZ O 180 STUPŇŮ

PSALI JSME: HOLKU NEMĚLI RÁDI VE TŘÍDĚ KVŮLI VLASŮM: MUSELA RADIKÁLNĚ ZMĚNIT ÚČES A TAK SI ZÍSKALA PŘÍZEŇ SPOLUŽÁKŮ

Share