“Davídkovi táta”: Co poslal David Křížek svému synovi z vězení

49letý jachtař David Křížek před několika týdny nastoupil do vězení. Jeho manželka Lucie Křížková a děti Davídek a Lola denně mu posílají dopisy, ale dnes Křížek poslal dojemný vzkaz z vězení svému synovi.

David Křížek se svou rodinou/Zdroj: instagram.com

Ten dopis Lucie sdílela na svém Instagramu a také napsala, že nejvíc se stýská po Davidů, jejímu synovi, kterému je devět let. Podle slov známé moderátorky, na její dceru to, že David bude tři roky ve vězení nijak působit nebude.

Nejhůř se cítí jejích syn Davídek, pro kterého odchod tatínka do vězení je velmi náročný. David kvůli tomu poslal svému synovi obrázek, který sám nakreslil ve vězení. Na něm je úžasná loď, s podpisem: “Davídkovi táta.”

Lucie napsala, že věděla, že její manžel má velký talent na kreslení, ale nikdy to neukazovala svým fanouškům. Ve dnešní náročné době se rozhodla, že se pochlubí obrázkem, který je velmi důležitý pro jejího syna, kterému se moc stýská po tatínkovi.

David Křížek se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: SLÁVEK BOURA MÁ NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO RODINY: ŠŤASTNÝ MODERÁTOR SE POCHLUBIL NOVOROZENÝM MIMINKEM

PŘIPOMINAME: MODELKA MICHAELA HÁVOVÁ A MODERÁTOR PETR ŘÍBAL SE STALI MANŽELI: „HLAVNÍ JE SI ŘÍCT ANO, NIC JINÉHO NENÍ PODSTATNÉ“

Share