Modelka Michaela Hávová a moderátor Petr Říbal se stali manželi: „Hlavní je si říct ano, nic jiného není podstatné“

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal se oženil s modelkou a bývalou finalistkou České Miss 2016 Michaelou Hávovou. Chodili spolu čtyři roky a tento čtvrtek se stali manželi, svatba se konala v Mlýně na Olomoucku. Informuje o tom web Super.cz.

Svatbu plánovali více než rok a dělali to velmi podrobně, plánovali každý detail. Jediné, co ale nemohli ovlivnit, bylo počasí.

Nevěsta měla obavy právě z počasí, protože veselka měla být venku. Ještě před samotnou oslavou viděla, že s největší pravděpodobností bude pršet.

Podle svých slov se dokonce každou hodinu dívala na radar a doufala, že se něco změní.

Modelka prozradila, že jí pár dní předtím praskl zub a její kadeřnice onemocněla koronavirem. Kromě toho chtěli po svatbě letět do Turecka, ale i to je nyní v ohrožení kvůli požárům.

„Věřím, že všechno dobře dopadne. Jak říkají rodiče – hlavní je si říct ano, nic jiného není podstatné,“ řekla pro Super.cz Michaela Hávová.

Přesto měli štěstí, i když nebylo teplo, ale také nepršelo, takže svatba venku mohla proběhnout bez problémů.

PSALI JSME: „NA TÉ D1 TO NEBYLO TAK, JAK ŘEKLA POLICIE“: BABIŠ MLADŠÍ PROZRADIL, JAK BYL ZATČEN. KVŮLI NAŘČENÍM O NEMOCI SE CHCE PRÁVNICKÝ BRÁNIT

PŘIPOMÍNÁME: LEONTÝNA PLEKANCOVÁ DEFINITIVNĚ ZDĚDILA SVŮJ VZHLED PO LUCII ŠAFÁŘOVÉ: TENISTKA POVAŽUJE TOMÁŠE PLEKANCE ZA SUPER TÁTU

Share