Nejplodnější matka: 39letá žena porodila 38 dětí a navíc od jednoho muže

Mariam Nabatan je legendární obyvatelka Ugandy. A ona je známá tím, že porodila velmi mnoho dětí. Tato žena dokazuje, že nic není nemožného. A ta žena z východní Afriky ví, co říká. Vždyť je matkou 38 dětí. Neuvěřitelné, ale fakt!

Mariam a její děti / Zdroj: topfakty.com

Byla již jmenována nejplodnější matkou v Ugandě, ale hned poté dostala  titul „Nejplodnější žena na světě“!

Je v to dost těžké uvěřit, ale Mariam je 39 let a porodila už 38 dětí! Co je také zajímavé, všechny děti se narodily přirozeně a bez komplikací. Nejmladšímu dítěti ženy je nyní 5 měsíců.

Mariam a její děti / Zdroj: topfakty.com

Bývalý novinář letectva a dokumentarista Kassim Kayira řekl, že žena se vdala ve 13 letech. Manžel s ní ale zacházel ne moc pěkně. Celkem porodila 44 dětí, o šest ale přišla.

Mariam a její děti / Zdroj: topfakty.com

Mariam se navíc čtyřikrát narodila trojčata, třikrát čtyřčata a třikrát dvojčata. Jen deset z dětí jsou dívky. Děti mají velmi odlišný věk. Nejmladšímu dítěti je 5 měsíců, nejstaršímu 23 let.

Mariam a její děti / Zdroj: topfakty.com

Po narození 23 dětí se Mariam rozhodla navštívit lékaře, aby se dozvěděla o své plodnosti. Lékaři prý nemohou pomoci, protože se s takovými případy nesetkali.

Mariam a její děti / Zdroj: topfakty.com

Je pozoruhodné, že Mariam porodila všechny tyto děti od jednoho muže. Muž, který ji opustil, odmítl s dětmi pomáhat.

Mariam a její děti / Zdroj: topfakty.com

Žena si myslí, že nechat děti bez rodičovské lásky je zločin, protože se z toho nikdy nevzpamatují. Oslovuje všechny otce:

„Sdílejte povinnosti, nenechávejte děti jen na ženách!“

Mariam a její děti / Zdroj: topfakty.com

Po seznámení s příběhem ženy se Ugandský občan Caro Ohmu rozhodl této ženě pomoci. Vytvořil stránku pro financování, aby získal peníze a pomohl Mariám vychovávat děti.

Caro Ohmu řekl:

Mariam a její děti / Zdroj: YouTube

„Cílem je shromáždit částku nejméně 13 188 dolarů. Když se peníze shromáždí, budou doručeny rodině.“

Tato finanční podpora může být dobrým začátkem pro rodinu, aby ona mohla rozvíjet své podnikání, zlepšili zdraví dětí a zajistila si vše potřebné pro pohodlný a důstojný život.

Mariam Nabatan / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: KDO JE NA FOTCE: Z TÉTO HOLČIČKY VYROSTLA SLAVNÁ ITALSKÁ HEREČKA, KTERÁ PATŘÍ VE FILMOVÉM PRŮMYSLU K NEJKRÁSNĚJŠÍM ŽENÁM

PŘIPOMÍNÁME: LABRADOR SE STAL RODIČEM PRO SEDM KOŤAT: NĚKDO JE NECHAL NA ULICI

Share