Žena ostříhala svého špice a změnila ho k nepoznání: video

Stříhání a péče o srst některých plemen psů vyžaduje odpovídající dovednosti a spoustu úsilí, takže většina majitelů důvěřuje profesionálním groomerům.

Pejsek / Zdroj: fun.24tv.ua

Nicméně, někdy majitele chtějí ušetřit nebo přeceňují své schopnosti, se snaží stříhat domácí mazlíčky sami. Takové experimenty nejsou vždy úspěšné.

Uživatel TikTok s přezdívkou kcuse sdílel na své stránce výsledky své ženy, která se rozhodla, že se nebude obracet na groomerema a vlastnoručně ostříhá jejich pomeranského špice. Stojí za to říci, že pokud by muž neoznačil plemeno, bylo by téměř nemožné identifikovat psa.

Pejsek se změny k nepoznání po stříhání / Zdroj: fun.24tv.ua

Bohužel, muž neukázal, jak miláček vypadal před stříháním, ale obvykle se špice mohou pochlubit poměrně dlouhou, hustou a měkkou srstí. Proto lze konstatovat, že žena trochu přehnala.

@kcuse

Pretty good, pretty good #fypシ #cubiclethoughts #dog

♬ this is what it look like – lucas

Video se stalo populárním v TikToku a získalo 2,4 milionu zhlédnutí. Lidé v komentářích napsali, že se toto plemeno by nemělo stříhat tak nakrátko. Některý se obávali, že srst tohoto psa bude růst velmi dlouho a problematicky. Nicméně, autor videa řekl, že manželka často dělá něco podobného s jejích psem, a přesto pes nemá žádné problémy se srstí.

PSALI JSME: TENTO ROZTOMILÝ PES SE STAL HVĚZDOU INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: NEJSMUTNĚJŠÍ PES NA SVĚTĚ TRÁVÍ CELÉ DNY NA BALKÓNĚ: ČEKÁ NA MAJITELE

Share