Dagmar Havlová ukázala fotku z postele: „Ty jsi k zulíbání,“ komentovala spisovatelka

Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová zveřejnila na svých sociálních sítích fotografii z postele. Napsala, že čte před spaním. Fanoušky však zaujal její župan a také to, že její tvář byla bez make-upu. Píše o tom web Blesk.cz.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Herečka čas od času zveřejňuje fotky a videa na svých sociálních sítích. Někdy ukazuje něco z práce, někdy něco z domova. Dobře komunikuje s fanoušky a určitě se jim to líbí.

Tentokrát zveřejnila fotku z postele. Napsala, že čte před spaním. Fanoušci ale upozornili na její sametový župan, na její účes a na to, že na tváři neměla téměř žádné líčení.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

„Ty jsi k zulíbání,“ napsala spisovatelka Barbara Nesvadbová. Komentáře nechali i moderátor Honza Musil nebo návrhářka Beata Rajská.

Fanoušci také napsali mnoho krásných slov. Jedna žena uvedla, že herečka bude vypadat nádherně, i když jí bude 250 let a dodala, že má krásnou duši. Také jí popřála, aby ji brzy potkalo něco moc krásného.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Jeden muž také napsal, že asi Dagmar Havlová četla něco veselého, protože se usmívala. Ostatní lidé také říkali, že vypadá dobře.

PSALI JSME: „MÁM TEĎ BŘICHO JAKO PŘED PRVNÍM TĚHOTENSTVÍM“: ORNELLA KOKTOVÁ PROMLUVILA O OPERACI BŘICHA

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA H. SE MŮŽE VRÁTIT Z PÁKISTÁNU DO ČESKA: OD SOUDU DOSTALA PÍSEMNÝ PŘÍKAZ

Share