„Mám teď břicho jako před prvním těhotenstvím“: Ornella Koktová promluvila o operaci břicha

Ornella Koktová je trojnásobnou maminkou. Vypadá skvěle, i když neuplynul ani rok po narození dcery Lilianne. Její břicho teď vypadá, jako by ještě nebyla těhotná a nerodila. Píše o tom server Blesk.cz.

Ornella Koktová je velmi vděčná plastickému chirurgovi Romanu Kufovi, výrazně jí pomohl. Vysvětlila, že by teď nemohla mít tak dobrou postavu jen díky tréninku.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Podle ní jí doktor spravil jizvu na břiše, kterou dostala po operaci po porodu. Ale kromě toho jí spravil diastázu a díky tomu břicho začalo vypadat mnohem lépe.

„Takže mám teď břicho jako před prvním těhotenstvím,“ řekla pro Blesk.cz Ornella Koktová. Všechny své děti porodila císařským řezem.

Ornella Koktová / Zdroj: instagram.com

Když otěhotněla potřetí, lékaři jí oznámili, že je toto těhotenství rizikové. Vážné problémy se ale objevily po porodu.

Měla absces pod žebrem. Navíc měla sraženinu v pánvi. Lékaři jí pomohli, ale podle jejích slov byli nuceni jí téměř „rozřezat“ břicho. Nyní se zotavuje, ale už se cítí výrazně lépe.

Ornella Koktová / Zdroj: instagram.com

Díky plastickému chirurgovi vypadá nyní mnohem lépe. Ptala se ho, zda potřebuje plastiku prsou, ale doktor jí odpověděl, že to nepotřebuje. Předpokládá, že s tím snad nemá problém, protože nekojila své děti.

PSALI JSME: JAK VYPADÁ TŘICETILETÁ ČÍŇANKA, KTERÁ PODSTOUPILA PŘES 100 PLASTICKÝCH OPERACÍ

PŘIPOMÍNÁME: TĚŽKÝ OSUD HEIDI JANKŮ: ZPĚVAČKA PROMLUVILA, PROČ NIKDY NECHTĚLA DĚTI

Share