Jak vypadá třicetiletá Číňanka, která podstoupila přes 100 plastických operací

Obyvatelé Asie velmi často využívají služeb plastických chirurgů. Takový zásah není pro nikoho ničím děsivým a podivným. Dívky a muži jsou zvyklí provádět úpravy svého vzhledu a snaží se vypadat tak, jak chtějí. Je třeba říci, že některé ženy jsou velmi závislí na plastice.

Wu Xiaochen/Zdroj: odditycentral.com

Třicetiletá Číňanka Wu Xiaochen se v Číně stala velmi populární bloggerkou. Její proměny sleduje mnoho lidí. Za posledních 15 let provedla více než 100 plastických operací. Od dětství Wu trpěla autoimunitním onemocněním. Dívka měla užívat velké množství hormonálních léků.

Ve 14 letech byla dívka již zdravá, ale kvůli léčbě získala nadváhu, která ji trápila. Maminka dceru vždy podporovala a k jejím 14. narozeninám dala liposukci stehen. Tento první chirurgický zákrok se dívce líbil.

Wu Xiaochen/Zdroj: odditycentral.com

Již ve věku 16 let dívka stihla provést rhinoplastiku, zvětšila prsa a dokonce změnila oční řez. Věřila, že tak vytvoří lepší verzi sebe sama. Dnes je Wu považována za ambasadorku čínské plastické chirurgie. Mladá dívka se ochotně fotí v reklamě, účastní se televizních pořadů. Má vlastní blog, už otevřela dvě vlastní kliniky estetické medicíny.

Wu Xiaochen/Zdroj: odditycentral.com

Ve věku 30 let se dívce již podařilo předělat doslova každý centimetr svého těla, ale stále zůstává nespokojená se svým vzhledem. Každý měsíc chodí k kosmetičce, dělá injekce kyseliny hyaluronové a jednou za rok nebo dokonce častěji navštěvuje plastického chirurga pro další transformaci.

Wu Xiaochen/Zdroj: odditycentral.com

PSALI JSME: STALA SE PLEŠATOU: PROČ POKUS DÍVKY O MÓDNÍ ÚČES NEDOPADL DOBŘE

PŘIPOMÍNÁME: DCERA MICHAELA DOUGLASE A CATHERINE ZETA-JONES VYROSTLA: JAK VYPADÁ TATO KRÁSNÁ DÍVKA

Share