Co Putin tají o svém psychickém zdraví: bývalý oligarcha Boris Minc promluvil o zdravotních problémech ruského prezidenta

Bývalý oligarcha Boris Minc uvedl, že ruský prezident Vladimir Putin má mnoho komplexů, pokřivený charakter a pro dosažení cílů je schopen sáhnout i po těch nejtemnějších postupech. Oba se společně setkávali ještě v 90. letech. Tehdy byli ve službách ruských úřadů. Informuje o tom web tn.nova.cz s odkazem na britský Mirror.

Chování Putina je údajně ovlivňováno je psychickými komplexy a před veřejnosti se ruský prezident je snaží skrývat. O jeho problémech ale nyní promluvil Boris Minc, který s Vladimirem Pitinem spolupracoval.

Vladimir Putin/Zdroj: youtube.com

Exologarcha je přesvědčen, že ruský vůdce má pokřivený charakter a realitu nevnímá logicky. „Byl to ten nejpodlejší agent KGB, jakého si dovedete představit,“ říká bývalý Putinů kolega.

Boris Minc / Zdroj: youtube.com

Dle slov Mince Putin v minulosti shromažďoval informace o funkcionářích Kremlu, aby je mohl ve vhodně pro něj době vytáhnout.

Bývalý oligarcha dodává, že Putin má stereotypní myšlení a je často zastáncem různých konspiračních teorií. Myšlení Putina je prý velmi primitivní.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Spekuluje se, že ruský prezident má zdravotní potíže a Minc zdůrazňuje, že jeho duševní zdraví je na tom ještě hůř.

PSALI JSME: „TAKŽE ROZPUSŤTE KLUB HNUTÍ ANO“: PEKAROVÁ ADAMOVÁ TVRDĚ ODPOVĚDĚLA BABIŠOVI BĚHEM JEDNÁNÍ O KAZE DOZIMETR

PŘIPOMÍNÁME: BĚLORUSKO VYHROŽUJE ÚTOKEM NA POLSKO: ZÁPAD MUSÍ POCHOPIT, ŽE NAŠE REAKCE BUDE TVRDÁ

Share