Leoš Mareš dojemně popřál k narozeninám své 91 leté babičce a dojal fanoušky na sociálních sítích

Leoš Mareš jako vždy je aktivní na sociálních sítích a kromě dcery Alex tam sdílí i příspěvky s humorem. Nyní ale zveřejnil přání k narozeninám pro svou babičku, která oslavila úctyhodných 91 let. Píše o tom web onlyu.cz.

Moderátor ale jako vždy dokázal to vzít s humorem a kromě blahopřání rozepsal každý rok babiččina života.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Mareš uvedl všechny důležité okamžiky v její životě a tím ukázal, jak je babička pro něho důležitá. Tímto příspěvkem dojal své příznivce, kteří také ocenili obrovský dar, který pro blízkého člověka moderátor připravil.

Leoš vypsal každý rok života babičky od roku 1931 po rok 2022. Během života nezapomněl i na rok 1976, kdy se jí narodil vnuk Leoš a v létě roku 2005 se jeho babička dočkala i prvního pravnuka Jakuba. V roce 2022 na svět přišla také pravnučka Alex.

„Je to dlouhá cesta,“ dodal nakonec populární bavič k fotce, na které pózuje s obrovskou kytici růží. Babička určitě musela mít obrovskou radost.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Pod příspěvkem jí také popřálo mnoho dalších lidí, kteří Mareše na sociálních sítích sledují. I když Leošova babička zřejmě internet nepoužívá, Mareš jí zřejmě řekl, kolik lidí nebyli lhostejní k její svátku.

PSALI JSME: ZDENĚK TROŠKA PROHLÁSIL, ŽE KONČÍ S NATÁČENÍM FILMŮ: CO SLAVNÝ REŽISÉR PLÁNUJE DĚLAT V DŮCHODU

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE BORHYOVÁ ZNÁ HANU ZAGOROVOU ODMALIČKA: CO ŘEKLA O JEJÍ ZDRAVOTNÍM STAVU

Share