Chlapec z chudé rodiny vrátil ztracenou peněženku: A to radikálně změnilo jeho život

Kvůli pandemii koronaviru výdělky jedenáctiletého otce chlapce padly k nule. Vince Hayetpass se procházel parkem se svým otcem Lorenzem a našel na zemi peněženku.

Chlapec našel uvnitř řidičský průkaz a bez váhání začal hledat majitele, aby vrátil peněženku.

Peněženka/ Zdroj: goodhouse.ru

Ukázalo se, že majitelem byl 17letý student, Chase Dalke. Při rybaření ztratil peněženku a už ani nedoufal, že ji najde. Když uviděl na verandě neznámého chlapce, nespěchal s otevřením dveří.

Ale když Vince vysvětlil, proč přišel, Chase byl překvapený tímto gestem a spěchal mu poděkovat. V té době mu mohl nabídnout jen dva dolary. Ale Vince byl i tomu rád!

Kluk/ Zdroj: goodhouse.ru

Když se jeho rodina o incidentu dozvěděla, nevlastní matka toho kluka se rozhodla o tom napsát na Facebooku.

„Kdo zná toho chlapce? Chceme ho odměnit! Jsme mu a jeho otci velmi vděční. V tomto světě je tolik nenávisti a negativních emocí. Je čas udělat něco dobrého,“ napsala ve svém příspěvku.

Rodina/ Zdroj: goodhouse.ru

Díky sociální síti žena zjistila, kde žije Vinceova rodina. Ukázalo se, že chlapcův otec, který pracoval v továrně, onemocněl koronavirem a přišel o výdělky.

Ačkoli se téměř uzdravil, stále má potíže s dýcháním. Z tohoto důvodu se ještě nemůže vrátit do práce, kde potřebuje nosit roušku.

Muži/ Zdroj: goodhouse.ru

Na pomoc rodině uspořádala Michelle sbírku prostřednictvím charitativní platformy a požádala uživatele o pomoc. „Tato rodina vrátila ztracenou peněženku, i když sami nemají žádné peníze! Tito lidé si zaslouží lásku a podporu,“ napsala žena.

Kluk/ Zdroj: goodhouse.ru

Uživatelé na výzvu ženy okamžitě odpověděli. Během první poloviny června se jí podařilo shromáždit 7,5 tisíce dolarů a tato částka stále roste. Nyní Lorenzo může bezpečně obnovit své zdraví.

Muž/ Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: MUŽ PŘIŠEL O PENĚŽENKU, VE KTERÉ BYLY PENÍZE NA HYPOTÉKU: VÝRAZNĚ MU ALE POMOHL DŮCHODCE, BYL RÁD, ŽE JSOU TAK DOBŘÍ LIDÉ

PŘIPOMÍNÁME: VZÁCNÝ KÁMEN STÁL SPOUSTU PENĚZ, ALE PAK SE HO ROZHODLI VYLEŠTIT A ZNEHODNOTILI JEDNÍM POHYBEM ZA 20 SEKUND

Share