Nejstylovější pes: zdá se tomuto psovi můžeme závidět, že má tolik oblečení

Účes jako u Elvisa a oblečení jsou stejně dobré – zdá se, že tomuto psovi závidíme. To je tajemství jeho luxusního stylu.

Pes/zdroj: goodhouse.ru

Nyní je Yorkshire teriér Teddy skutečnou světovou hvězdou, ale všechno se mohlo ukázat úplně jinak. Malé tříměsíční štěně bylo darováno malému chlapci k narozeninam.

Ale hned při prvním vyšetření veterinářem se ukázalo, že štěně trpí pupeční kýlou; potřebovalo operaci. Ukázalo se, že rodina si nemůže dovolit takové výdaje za psa, i když jsou k němu velmi připoutaní. A pak se chlapec a jeho matka rozhodli najít pro Yorka nové majitele.

Pes/zdroj: goodhouse.ru

Osoba, která souhlasila s pomocí, se ukázala být 20letá studentka Adriana. O dva týdny později měla v náručí operovaného a zcela zdravého psa – i když potřeboval rehabilitaci. Dokonce i nyní, když je Teddy už dospělý pes, potřebuje speciální dietu: teriér jí pouze domácí jídlo – žádné suché jídlo – a žádné kuře ani krůtí.

Pes/zdroj: goodhouse.ru

Jak se ale z obyčejného psa stala hvězda Instagramu s davem sledujících? Je to všechno o úžasném Teddyho účesu. Už když byl štěně, Adriana si všimla, že jeho vlasy si po vyčištění zachovají svůj tvar. A nejsou potřeba žádné laky ani pěny – zejména proto, že u psů nelze použít lidskou kosmetiku – mějte na paměti! Jeden obratný krok – a Yorkshirský teriér se proměnil v krále rokenrolu, Elvise Presleyho.

Pes/zdroj: goodhouse.ru

Adriana začala psa fotit nejprve pro sebe – pro zábavu, a spustila vlastní stránku Teddy na sociálních sítích. Po prvních foceních byl pes zasypán reklamními nabídkami – majitelce začali psát značky oblečení pro zvířata z celého světa. Nabídka ozdobných límců, obleků a bot.

Pes/zdroj: goodhouse.ru

A tady je tajemství luxusního stylingu od Teddy Yorkshire: vlasy si umyjte jen jednou za měsíc, aby se srst nevysušila a nepřišla o její přirozené tajemství. Po umytí si do vlasů vtírejte přírodní oleje – Teddy nejčastěji používá kokos. Před focením pokropte kabát čerstvou vodou z lahve s rozprašovačem a hřebenem. Hotovo, jste skvělí!

Pes/zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: PES SE POSTAVIL DO ROHU, ABY PODPOŘIL DÍTĚ, KTERÉ SE PROVINILO

PŘIPOMÍNÁME: NĚKOLIK MĚSÍCŮ TOULAVÝ PES POMÁHAL DOMÁCÍMU PŘEŽÍT NA ULICI

Share