Několik měsíců toulavý pes pomáhal domácímu přežít na ulici

V dubnu 2020 byl z útulku odvezen pes jménem Buick. V létě se rodina, která psa ukrývala, dočasně přestěhovala na chatu. V srpnu aktivní pes udělal díru v plotu a jednoduše uprchl.

Nebylo možné ho najít, nepomohla ani štítek s adresou a kontakty majitelů na obojku.

Pes/Zdroj: kakao.im

Do hledání se zapojilo mnoho pečujících lidí. Zveřejňovali fotografie a příspěvky na sociálních sítích, dávali inzeráty. Dobrovolníci se nevzdali naděje, ale po pěti měsících nebyl pes nikdy nalezen.

Jednoho krásného dne zavolala dívka Aneta, která řekla, že na svém pozemku nedaleko, kde se ztratilo domácí zvíře, viděla psa podobného Buickovi.

Dívka poslala fotografii a dobrovolníci nemohli uvěřit vlastním očím: obrázky opravdu ukazovaly toho, koho tak dlouho a neúspěšně hledali. Aneta řekla, že s Buickem vždy chodil zrzavý pes.

Psy/Zdroj: kakao.im

Na místo jeli dobrovolníci, které byli dojaté a rozhodli se spolu s nalezeným Buickem odvést do útulku jeho nového kamaráda jménem Bentley.

Psy/Zdroj: kakao.im

V době objevení Buicka byly na ulicích silné mrazy. Není známo, jak by pes zvyklý na péči mohl přežít v tak drsných podmínkách. Určitě to byl Bentley, kdo pomohl Buickovi, aby pes dostal se zpět ke své rodině.

Dobrovolníci již začali hledat nové majitele pro Buicka a rozhodli se, že ho neoddělí od Bentley. Koneckonců, tito dva překonali mnoho zkoušek a rozhodně si zaslouží být spolu v útulném domě s milujícími majiteli.

PSALI JSME: TENTO PES ŽIL 11 LET V ÚTULKU A ČEKAL NA MAJITELE: KDYŽ KONEČNĚ ZÍSKAL SVŮJ NOVÝ DOMOV, ZMĚNIL SE K NEPOZNÁNÍ. JAK DNES VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: KDE SE SCHOVÁVÁ PES NA TOMTO OBRÁZKU: NE KAŽDÝ HO DOKÁŽE RYCHLE NAJÍT

Share