Tento pes žil 11 let v útulku a čekal na majitele: když konečně získal svůj nový domov, změnil se k nepoznání. Jak dnes vypadá

Pes jménem Wiggles se dostal do útulku ve věku 3 let, kde musel mnoho let čekat na svou rodinu.

Ilustrační foto. Pes získal rodinu/ Zdroj: youtube

Útulek poskytoval Wigglesu vše, co potřeboval: léky, speciální jídlo a veterinární prohlídky, a to po dobu 11 let, dokud se nedostal do nové rodiny.

Po mnoho let měla Wigglesová jídlo, dvorek na procházky a spoustu koberečků, na kterých mohla ležet ve svém útulku pro zvířata v Godfrey v Illinois v USA.

Ale 11 let jí chyběla jediná hlavní věc, a to rodina. To se minulý týden změnilo, když Wiggles, které je nyní 14 let, konečně získala svůj nový domov.

Nyní pes žije v Missouri s párem, který chce mu dát vše, co potřebuje. Pár již ztratil dva psy kvůli rakovině.

„Tato rodina je dokonalá. Nemohli jsme snít o nikom lepším,“ řekla CNN Karla Crane, cvičitelka psů v útulku pro zvířata 5As.

Crane odhalila, že je s rodinou v kontaktu od adopce. Od chvíle, kdy se Wiggles dostala domů ke své nové rodině, byla u veterináře kvůli nádoru a krevnímu testu.

Pes získal rodinu/ Zdroj: goodhouse.ru

Rodina také dává psovi léky na artritidu.

„Pokud k nám štěně přijde, je adoptováno do měsíce, někdy do týdne. Starší psi, kteří se objeví v útulku… Musí tu zůstat dlouho, dokud nenajdeme pro něj rodinu.“ řekla Crane.

5As je útulek, který nepoužívá euthanazii, který funguje od roku 1956. Každému zvířeti se věnuje tolik osobní pozornosti, kolik může personál poskytnout.

„Vždycky říkám, že na každého psa, který s námi žije, existuje rodina. I pro ty, kteří mají zdravotní problémy,“ uvedla Crane.

PSALI JSME: PÁR 29 LET ŽIJE NA PLOVOUCÍM OSTROVĚ, KTERÝ SI SAMI POSTAVILI: CO TAM DĚLAJÍ A JAK VYPADÁ JEJICH KAŽDODENNÍ ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: ZAHRADNÍK ZAČAL SÁZET V PUSTINĚ SEMÍNKA STROMŮ A NEMOHL SE ZASTAVIT: PO 15 LETECH LIDÉ NEVĚŘÍ OČÍM, KDYŽ VIDĚLI VÝSLEDEK

Share