Fanynka tetování na den se rozhodla je skrýt a překvapila svého manžela: Jaká byla reakce muže

Alina z Los Angeles a její dvojče Alena si udělali první tetování, když oběma bylo sedmnáct let.

O pět let později, v roce 2021, dívky, známé jako Petunia Dvojčata (Petunia Twins), se mohou pochlubit nejen tím, že pokryli velkou část jejich kůže tetováním. Navíc mají vlastní tetovací salon.

Proměna na jeden den / Zdroj: medialeaks.ru

Podle Aliny si sestry každý měsíc dělají alespoň jedno tetování, nicméně na začátku roku 2021 se dívka rozhodla provést malý experiment.

Alina si chtěla vzpomenout, jak vypadala s čistou kůží, a zároveň se podívat na reakci svého manžela Salvatora, který ji nikdy neviděl bez tetování na těle.

Alena a Alina / Zdroj: medialeaks.ru

Zamalovat všechny kresby dívky se dobrovolně přihlásila její sestra Alena, která se také těšila na výsledek. Nakonec proces nanášení tonálního krému na celé tělo Aliny trval několik hodin.

Když byla aplikace make-upu hotová, Alena si z očí sestry sundala masku, aby ona se mohla podívat. Dívka nejprve neřekla ani slovo a jen nervózně se smála. Cítila se nejistě bez své „druhé kůže“.

Proměna na jeden den / Zdroj: medialeaks.ru

Poté přišla řada na to, aby se ukázala světu, nebo spíše Salvatorovi a kamarádce Lilly. Když sestry vešly do místnosti, oba diváci ztichli.

Po několika vteřinách se oba začali hystericky smát a Lilly dokonce začala žertovat, že Alina vypadá jako dívka z Kalifornie.

Proměna na jeden den / Zdroj: medialeaks.ru

„Je to šílené. Ani jsem si nedovedl představit, že by ten rozdíl byl tak velký, “ přiznal Salvatore. – „Alinu pořád miluju, ale rozdíl je úžasný.“

Sama dívka vyla z experimentu velmi překvapena: na jedné straně se ráda dívala na sebe v běžném obrazu, ale přesto se s tetováním cítí sama sebou.

„Myslím, že tetování nejsou jen barevné kresby na kůži, je to součást tebe, “ dodala Alina.

Reakce manžela a kamarádky / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: ŽENA UKÁZALA, JAK SE ZMĚNILA, A OHROMILA LIDI: LZE JI POZNAT POUZE PODLE TETOVÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: „VŠECHNO, CO MÁM, INVESTUJI DO TETOVÁNÍ“: 55LETÁ ŽENA UTRATILA MILIONY ZA TETOVÁNÍ CELÉHO TĚLA A STALA SE SLAVNOU

Share