„Česko se musí co nejdříve zbavit prezidenta“ : Starosta Kolář chce, aby Zeman odstoupil, jeho chování označil za velezradu

Starosta Ondřej Kolář se vyjádřil ohledně výroků prezidenta Miloše Zemana k vrbětické kauze. Je přesvědčen, že politik informace zamlžoval schválně a tím pomohl cizí zemi. Kolář proto chce, aby velezrádný prezident odstoupil. Informuje o tom CNN Prima NEWS.

Rusko postoj Zemana schvaluje, ale čeští senátoři plánují podat ústavní žalobu, protože se diskutuje o tom, že prezident je vlastizrádcem.

Ondřej Kolář / Zdroj: youtube.com

„Prezident ve svém projevu zamlžoval informace a zlehčoval vážnost celé situace,“ uvedl starosta s tím, že hlava státu nahrává cizí zemi.

Dle slov Koláře se Česko musí vlastizrádce zbavit. Politik v minulosti musel mít ochranku kvůli údajným výhrůžkám z Ruské federace.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Miloše Zemana se ale zastává poslanec SPD Jaroslav Foldyna a dodal, že nemůže nikoho odsuzovat bez dostatečných důkazů.

Kolář řekl, že pro něj stačí to, že premiér má důkazy o podílu Ruska na výbuchách ve Vrběticích kvůli čemu byli vyhoštění ruští diplomaté.

Ondřej Kolář / Zdroj: youtube.com

Starosta vytkl komunikaci mezi prezidentem a vládou. Babiš totiž říkal, že má podporu Zemana. Ten ale následně svůj názor změnil.

Předseda nakonec ale zdůraznil, že neexistuje několik verzi a je jenom jedná, která se zabývá útokem ze strany Ruska.

PSALI JSME: VÁCLAV KLAUS ŘEKL, ŽE BY VOLIL JENOM SEBE: PUSTIL SE DO FIALY A VÁLČÍ S OBČANSKOU DEMOKRACIÍ

PŘIPOMÍNÁME: „STYDÍME SE S BRÁCHOU“: JAKUB PRACHAŘ PROMLUVIL O SVÉM OTCI

Share