„Stydíme se s bráchou“: Jakub Prachař promluvil o svém otci

Syn se údajně dokonce za svého otce styděl, protože spolu šli na fotbalový zápas. Herec Jakub Prachař prozradil, co přesně se na stadionu dělo a proč se tak vyjádřil. Píše o tom portál Aha!

Jakub Prachař prozradil, že chodil několikrát na zápasy Slavie. Podle něj je na zápasy povolen malý počet diváků, ale k tomu je třeba mít negativní výsledek testu na koronavirus.

Herec tam chodil se svým otcem Davidem Prachařem, který je také známým hercem. Problém je, že divadla jsou nyní zavřená, ale herci chtějí alespoň částečně dělat svou práci.

Podle Jakuba udělal jeho otec divadelo z Edenu. Tam je všechno velmi dobře slyšet. David Prachař proto využívá toto místo a tuto chvíli.

„Takže se s bráchou stydíme. Ale on se urve během prvních deseti minut a pak přijde o hlas,“ řekl Jakub Prachař v show 7. pádů Honzy Dědka.

Sám je velký fotbalový fanoušek. Má dokonce tetování spojené s fotbalem, například trenéra Slavie nebo gólmana Koláře.

Jakub Prachař také prozradil, že měl zkušenost s neúspěšným tetováním. Tatér vypadal, jako by už dělal to, co herec chtěl, ale nebylo to tak. Kvůli tomu teď herec nosí hodinky.

PSALI JSME: MONIKA BINIAS KOMENTOVALA ROZCHOD SVÉHO BÝVALÉHO MANŽELA MICHALA ŠTIKY: VŮBEC JI NEPŘEKVAPILO, ŽE SE TAK STALO

PŘIPOMÍNÁME: KRÁSNÉ, CHYTRÉ, ÚSPĚŠNÉ, ALE BEZ MUŽŮ: 5 DŮVODŮ OSAMĚLOSTI HODNÝCH ŽEN

Share