“Čas na další změnu v životě“: Dominika Gottová ve Finsku se rozhodla změnit svůj styl

První dcera zesnulého nejpopulárnějšího slavíka Kalra Gotta, osmačtyřicetiletá Dominika Gottová, před nějakou dobou se rozhodla přestěhovat z Česka do Finska.

Dominika Gottová/Zdroj: youtube.com

Takové rozhodnutí žena udělala přibližně v únoru, i přes to, že před lety chtěla bydlet v České Republice, navíc bez manžela.

Dominika Gottová/Zdroj: Facebook

Nevypadá ale, že ve Finsku dcera slavného zpěváka je nešťastná. Posle zjištění online portalu Blesk.cz, Dominika si užita tam času, a hlavně se věnuje sobě.

Večeře Gottové/Zdroj: Facebook

Spolu s kamarádkami stravuje výhradně v restauracích, hlavně si oblíbila asijskou kuchyni. “Večeře bez sacharidů,“ podepsala snímek se sushi a rybou.

Večeře Gottové/Zdroj: Facebook

Tráví svůj čas třeba i tím, že zařizuje společný byt, který dostala od státu spolu s manželem Timem. Mezitím nejstarší dcera Gotta si stíhá užit čas na pláži.

Večeře Gottové/Zdroj: Facebook

Snímek, jak odpočívá, ukázala veřejně. Poznamenala, že nyní je vidět její přirozené barvu vlasů. “Nechám si ji, až mi konečně dlouhé blonďaté vlasy odrostou. Čas na další změnu v životě,“ prozradila Dominika Gottová.

ČTĚTE TAKÉ: DALŠÍ PŘEKVAPENÍ V AUTOBIOGRAFII KARLA GOTTA : MISTR V KNIZE ODHALIL, PROČ SE JEHO VZTAHY S LADISLAVEM ŠTAIDLEM NAJEDNOU ZHORŠILY

PSALI JSME: KAREL GOTT V AUTOBIOGRAFICKÉ KNIZE PROZRADIL NĚKTERÁ TAJEMSTVÍ: NAPSAL, KDO Z JEHO BLÍZKÉHO OKOLÍ NA NĚJ DONÁŠEL STB

Share